Chcete léčit, nebo vyléčit vaši psychiku, díky GVKB

Pokud máte mnoho nevyřešených problémů tak následkem je nemocná psychika, nevyřešené problémy jsou jako bolavé zuby, prášky na bolest nejsou řešením musíte jít za specialistou, na vše zde jsou dneska specialisti jde o to vybrat si správného specialistu který vám opraví zuby nebo který vám opraví psychiku, to že někdo má vysokou školu neznamená že on je správným specialistou který vám pomůže s vašimi nevyřešenými problémy. 
Nejčastějším problémem který způsobuje psychické problémy je nedostatek; lásky, pravdy, klidu, čistoty, času, peněz, štěstí, zdraví, inteligence, moudrosti, krásy, atd. vše je zde hra a pravidla určuje situace nebo ti co mají moc, pokud pravidla porušíte následuje trest. Komu není dobré rady, tomu není ani pomoci, jak si to uděláš takové to máš, vše co společnosti dáváš to i nazpět dostáváš, pokud se chováš jako blázen, tak se nediv tomu, že ostatní s tebou jednají jako s bláznem.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert