Globální asociální genocida

Proč je v EU ubožáků jako much? Ubožáci se stali invazním druhem, který napadl ekosystém, díky výhodám a jistotám se ubožáci rychle rozmnožují a eliminují vše, co se jim postaví do cesty, nejhorší je situace ve velikých městech kde na malém prostoru je obrovské množství ubožáků co bydlí ve vysokých činžovních domech jako králíci a tak říkáme těmto domům lidově králíkárny. 
Jsou zde sice občas i veliké války, ve kterých se ubožáci eliminují pomocí zbraní, nebo zde jsou epidemie a hladomory, to se ale nijak zásadně neprojevuje na statistice přemnožení ubožáků, za pouhých padesát let se počet ubožáků na světě zdvojnásobil, to vedlo k veliké ekonomické migraci, kdy se ubožáci snaží dostat do míst, kde by se měli ekonomicky dobře. Logicky hodnota ubožáka je ubohá a podle toho se s každým ubožákem i jedná, kde je zakopaný pes? 
Zakopaný pes je v dobrotě k těm co si dobrotu nezaslouží, je třeba zavést globálně každoroční kontrolu zdravotního stavu u všech ubožáků, v nemocnici se každý rok ubožák prohlídne a vystaví se mu certifikace kvality, pokud kontrola zjistí to, že je ubožák nekvalitní tak se ubožák eliminuje v krematoriu, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, je zde ubožáků jako much a každý ubožák je snadno nahraditelný jiným ubožákem. 
Musíme dosáhnout toho, že se každých padesát let na světě počet ubožáků zmenší na polovinu, v roce 2019 je na světě 7 710 000 000 ubožáků to znamená, že v roce 2069 by mělo být na světě asi 3 850 000 000 ubožáků, jak si to uděláme takové to i budeme mít. Mnozí ubožáci namítnou, že je to globální asociální genocida a že to odporuje lidským právům, s tím nelze souhlasit,.
Zájem evoluce je nadřazen zájmům jedince, v přírodě je normální to, že se degenerace eliminuje a nikdo proti tomu neprotestuje, jak si to uděláme, takové to i budeme mít, stejně je zde každý zdegenerovaný ubožák jenom dočasně, všude už jsi byl, a v krematoriu jsi ještě nebyl. Tímto se vyřeší problém s velikými náklady na; starobní důchodce, invalidy, nezaměstnané, příživníky, sociální instituce, atd. EU není dojnou krávou pro ubožáky.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert