Jaký má život smysl když je plný problémů

23.Listopad 2019
Na internetu je veliká nabídka ve které většina lidí nalezne co hledá, svoboda je v možnosti volby z veliké nabídky. Vše je dneska zboží a pokud je konzument spokojený tak jde zboží i dobře na odbyt. Velmi populární jsou na internetu sociální sítě díky kterým mohou lidé ušetřit čas a peníze, problémem se stává závislost na sociálních sítích a tato závislost dělá z lidí psychické ubožáky. 
Tak jako je těžké skončit s pitím piva a kouřením cigaret tak je i těžké skončit se sociálními sítěmi které mnohým dávají iluzi toho že nejsou nuly a že jsou velikým číslem na sociální síti. Něco nám dělá dobře a tak na tom vzniká závislost, parazitům dělá dobře parazitování a tak u nich vzniká závislost na parazitování, problémem zde je konkurence mezi parazity a tím je zde závist a deprese. 
Pokud by zde nebylo rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole tak by zde nebyla ani závist a nenávist, když nemůžeme uspět v realitě tak se snažíme utéci do nereálného světa který je; sen, pohádka, mytologie, pověry, rituály, symboly, fetiše, sekty, náboženství, politika, umění, filosofie, reklama, drogy, léky na deprese a stres, atd. jenže každý zbabělý útěk je po zásluze potrestán absťákem, svět se stal psychiatrickou nemocnicí protože každý je dneska do něčeho blázen. 
Vadí vám časté srážky s blbci, víte o tom že ti druzí vás považují za blbce, není totiž ten co by se dokázal zavděčit všem a následkem je konzumní očistec ve kterém se hází na města atomové bomby nebo se lidi po milionech eliminují v plynových komorách pomocí přípravku na hubení hmyzu. Lidí je na světě jako much a podle toho se s lidmi i zachází, přelidnění a degenerace to je v současnosti největší problém který se bohužel neřeší a tak vše zase jistě spěje k dalším světovým válkám, aby majitelé továren na zbraně v USA, měli zase obrovské zisky z prodeje zbraní. 
Častým dotazem na internetu je jaký má život smysl když je plný problémů a končí jistě smrtí? Život má smysl, pokud je zde pro lidi svoboda, tam kde je clo a daně tam není pro lidi svoboda, světu vládnou organizovaní zločinci co s lidmi jednají jako by lidi byli jenom otroci s nulovou hodnotou.
Otroctví neskončilo je zde pořád mnoho tisíciletí akorát že se otroctví neustále přizpůsobuje situaci a vytváří tak iluzi demokratického kapitalismu, jenže pod touto pokryteckou maskou je egoistický protekcionismus, ptej se komu prospívá to že jsi bezmocný a chudý, zjistíš že to prospívá těm co jsou mocní a bohatí, nadbytek je postaven na nedostatku, paraziti zde jsou díky hostitelům. 
Globálně zde všemu vládne milion milionářů co vlastní většinu světového bohatství, politici jsou jenom loutky které slouží milionářům, peníze jsou krví ekonomiky, nedostatek peněz vede ke zhroucení ekonomiky, když John Fitzgerald Kennedy byl v roce 1963 zastřelen, proto že nechtěl povolit tisknutí nekrytých peněz, tak si svět konečně uvědomil, že všemu globálně vládnou nenažraní milionáři, a ten kdo se jim drze postaví na odpor, ten je brzo mrtvý.
 
Autor: koubavit v 15:25, |