Každý člověk se musí chránit před lháři a zloději

Loterie a hazardní hry je třeba všude eliminovat, jde o podnikání které jenom parazituje na hlouposti lidí, loterie a hazardní hry nevytvářejí pro ekonomiku žádné hodnoty! Přirovnal bych obrazně loterie a hazardní hry ke kouření cigaret, kdy cigarety poškozují zdraví kuřáka a ekonomiky mu škodí. Je třeba eliminovat vše co lidem škodí, nebo na lidech parazituje, lidi potřebují aby jim systém zajistil, to že se budou mít dobře, a dožijí se ve zdraví vysokého věku. Každý člověk se musí chránit před lháři a zloději, to znamená dát všem lidem do hlavy GVKB čipy a tak bude každý člověk osvícený, jako Ježíš Kristus nebo Buddha, bude to veliký evoluční skok pro lidstvo do digitálního věku, ve kterém není problém se lháři a zloději. 
Nebudou zde peníze a soukromé vlastnictví, tím lidi nebudou už mít možnost plýtvat časem a penězi, protože jsou hloupí. Pomáhat a chránit, to je heslo nové digitální doby, prevence pomocí GVKB čipů do hlavy, je základ na kterém se postaví digitální civilizace, ve které pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, vše se dneska digitalizuje a člověk nemůže stát zbaběle opodál i on se musí díky GVKB čipům digitalizovat. Ten kdo bude pracovat pro GVKB systém špatně, ten skončí v krematoriu, dobrota je žebrota. Skončí doba ve které byli lidi rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebudou zde už jména a tituly, lidi budou mít jenom globální čísla, miliony mrtvých ubožáků co pracovali špatně, to bude jenom statistika, tragédie bude, pokud se porouchá něco v dokonalém GVKB systému.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert