Kdy třetí světová válka bude, a kde bude?

Na vše jsou dneska teorie, je zde dokonce i teorie relativity, které většina lidí stejně nerozumí, teorie manipulace je založená na tom, že vše je zde manipulováno, není v Absolutnu nic, co by nebylo manipulováno, jsou manipulace, které dokážeme pochopit a manipulace které pochopit nedokážeme. 
Pro pochopení se podívejme na počítač a tiskárnu, počítač pomocí ovladačů ovládá tiskárnu, pro ovládání jsou potřeba ovladače, vše je o vyrobení a nastavení, změny mohou způsobit to, že ovladače selžou a tak musíme ovladače aktualizovat a zde je jádro většiny problémů. 
Máte třeba starý telefon a koupíte si hodinky, co ukazují to, že máte telefonní hovor, jenže váš starý mobil nedokáže použít moderní aktualizace, a tak si musíte kvůli hodinkám koupit nový mobil. Jenže je mnohé co nejde snadno vyměnit za nové, a tak nefunguje optimálně manipulace. 
V současnosti přichází doba, kdy nadnárodní korporace nahrazují zaměstnance za počítače a stroje, místo živé pokladní v Tesco je stroj, a tak se ušetří zaměstnanec, bankomat vám vydá peníze, nebo peníze umí i přijmout, brzo zde budou taxíky bez řidičů, atd. 
To je super, budou za nás pracovat počítače a stroje, budeme mít více času a peněz, to je naivní představa, nebude práce, bude logicky zase světová válka, minulost se neustále ve vlnách opakuje, otázkou je, kdy válka bude, a kde bude?

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert