Lékem na krizi je informační technologie

Televize, rádio, knihy, časopisy, noviny, to je minulost, přichází doba počítačů a internetu, musíme pochopit význam informací pro; ekonomiku, politiku, filosofii, náboženství, módu, umění, vědu, techniku, psychiku, rodinu, dopravu, školství, zdravotnictví, atd. budeme muset předat moc a bohatství informační technologii a ona zajistí to, že bude za nás myslet a bude za nás o všem i rozhodovat. Obrazně jsme v bludišti a nemáme mapu, pomocí které se lze dostat z bludiště a tak jsme v krizi, tou mapou je informační technologie. 
Podívejme se na internetová fóra a sociální sítě, jaká je zde ubohá psychická úroveň návštěvníků, jsou to obrazně veřejné záchody, kde si ubožáci psychicky uleví a proto na tato fóra a sociální sítě, nechodí slušní a moudří lidé. Hříšník nemůže vést hříšníky, protože je dovede do očistce, o tom je současná politika a ekonomika, musíme se konečně smířit s tím, že GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi zde budou globálně jenom na pomocné práce, za minimální mzdy.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert