Milionáři si žijí božsky v daňovém ráji

Zamysleme se nad tím, jak rozmanitý je systém ve kterém vše existuje, monitorovat tak obrovské množství informací a programů je nemožné, z toho je patrné že Bůh není vševidoucí a vševědoucí, kdo nebo co je to vlastně Bůh který dělá zázraky a má zde výhody a jistoty? 
Bůh je o závislostech, se vznikem závislostí vzniká manipulace a tím vzniká i bůh, pro psa je člověk bůh protože je pes závislý na člověku a proto miluje člověka a člověku se podřizuje. 
V současnosti jsou lidi závislí nejvíce na penězích a peníze se stávají tak pro lidi bohem, kterému slouží, místo do kostela chodíme do banky, místo svaté bible čteme naše výdaje a naše investice. Banky vše vidí a vše vědí, nemáš peníze tak skončíš díky exekutorům jako bezdomovec v očistci.  
Vše je o signálech, rozsvítí se zelená a auta se rozjedou, rozsvítí se červená a auta se zastaví, jsme závislí na signálech v nás a okolo nás, peníze jsou systém ekonomických signálů, je zde práce za hodně peněz tak je zde hodně uchazečů o tuto práci, je zde levné zboží tak je zde hodně těch co je kupují. 
Prý je zde rovnost a svoboda a nejsme závislí na egoistické manipulaci, to je lež jako věž, nejsme závislí na starém systému manipulace, ale jsme závislí na novém systému manipulace. I systémy manipulace procházejí evolučním vývojem, místo okovů na nohou zde jsou dluhové okovy. 
Vždy to co je nahoře manipuluje s tím co je dole, povrch se neustále mění podle módy a situace, ale pod povrchem je vše pořád o manipulaci pomocí odměny a trestu. Světu nevládne náboženství a politika, světu vládnou centrální banky a milionáři. Milionáři si žijí božsky v daňovém ráji, a ty žiješ v místním očistci za ubohou minimální mzdu. 

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert