Moderní doba nám nabízí moderní řešení

Nenormální, je vždy všude jenom ten druhý, svět lidí je o tom, že já jsem normální, a ty jsi nenormální, každý má v sobě subjektivní hodnotový metr, kterým vše poměřuje, následkem musí být konflikt a někdy i válka. Jakmile jsme začali zaznamenávat informace tak jsme mohli začít porovnávat současnost s minulostí, to co bylo dříve normální to je dneska nenormální, vše je v pohybu. To počasí není normální, si každý občas řekne, jenže to neřešíme, protože nemá smysl řešit to, co nejde vyřešit.
Proč ale řešíme neustále to, že je ten druhý nenormální, copak to můžeme vyřešit, není to stejný problém jako s počasím, proč se nesmíříme s tím, že je ten druhý nenormální. Problémem je vzdálenost mezi námi a druhými, z cizího krev neteče, jsme si cizí, a proto zde jsou problémy, na které není léku. Moderní doba nám nabízí moderní řešení, nahradíme lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy, člověk to byla jenom testovací verze a finální verzí je robot, robot prezident, bude vyznamenávat roboty, co bylo, to bylo.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert