Optimální cesta k úspěchu

Bez práce nejsou koláče, pokud chcete dosáhnout v nějaké specializaci úspěchu tak to znamená mnoho práce, většina lidí by chtěla úspěchu dosáhnout bez práce, tím že budou mít protekci nebo vyhrají v loterii, zde platí pravidlo rychle nabyl a rychle pozbyl. Zásadní pro úspěch je prvních deset let našeho života, a dále je zde důležitá genetika. 
Pokud jsou vaši rodiče geneticky vadní a vadně vás vychovají, tak nemáte žádnou naději na to, že budete v životě úspěšní, to je statistika, dalším problémem jsou dogmatické totality které nechtějí aby byli lidi úspěšní, a tak lidi žijí v konzumním systému, kde se z lidí udělali otroci. 
Podívejme se do přírody zde to funguje jako ve sportu, buď na to máš, nebo na to nemáš a tak nemáš šanci, z nuly nikdo číslo neudělá! Mnohým dojde že nemají šanci na úspěch a tak začnou pít pivo a kouřit cigarety, tím se dostávají do začarovaného kruhu závislostí a tak předčasně umírají. Zakopaný pes je v přelidnění a degeneraci, následkem je situace která nemá řešení! 
Veliké války v nahotě odhalují to, že se z lidí staly nuly s nulovou hodnotou, a tak je možné tyto nuly eliminovat levně a rychle po milionech, a pro ty co vládnou je to jenom statistika. Brzo zde budou GVKB roboti a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi skončí ve spalovně odpadku protože z pohledu GVKB robotů, jsou lidi evoluční odpad s nulovou hodnotou, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert