Optimální nastavení konzumního systému

Vše v nás a okolo nás, to jsou programy složené z dat, díky programům vše funguje automaticky a tím je to ekonomické, nastavíte si budík který vás ráno vzbudí a tím jsme provedli jednoduché naprogramování, problém je u složitých programů, které se často aktualizují a optimalizují, zde je obtížné dosáhnout bezchybnosti a tím i dokonalosti. Nadáváme na to že nefunguje; politika, náboženství, filosofie, móda, školství, rodina, ekonomika, doprava, obchod, atd. to vše jsou složité programy a proto nejsou dokonalé. 
Já bych .... mnozí si naivně myslí, že pokud by měli moc a bohatství, že by dokázali snadno a rychle zázraky. Násilím lze sice dosáhnout velikých systémových změn, ale jakmile násilí skončí, tak se vše zase vrátí k tomu, jak to dříve bylo, násilí není správnou cestou ke změnám, díky kterým zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí. Správnou cestou je jít do hloubky programů, které zde se vším manipulují, potřebujeme GVKB virtuální realitu ve které se nové programy otestují, než se začnou používat, lidi nejsou levným pokusným materiálem, pro amatérské programátory.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert