Otroci nechtějí emancipaci

Jsi na tom zle a tak to řešíš, je to zde neustále a neustále říkám, neřeš následky, ale řeš příčiny, co je příčinou toho že jsou lidi na tom zde a tak mají blbou náladu. Příčinou je pokrytecká protekce, milujeme sport proto, že zde není možná pokrytecká protekce a nenávidíme politiku, protože je zde pokrytecká protekce, pokud by politika byla bez pokrytecké protekce tak bychom politiku milovali, místo chození k volbám potřebujeme chodit na soutěže politiků v tom, jak jsou moudří a inteligentní, vše zde stvořila kvalitní práce, pracuješ nekvalitně jako politik tak odejdi z politiky a začni soukromě podnikat. 
Podívejme se na zániky velikých společností a velikých národů, vždy zde příčinou zániku byla pokrytecká protekce. Moje hra a moje pravidla o tom je pokrytecká protekce, slepý nemůže vést slepé. Pravidla této hry o výhody a jistoty zde musí být v EU jednoduchá a společná, a každý zde musí mít možnost ukázat v EU svoje kvality, společnost založená na konzumním otroctví, je jako mýdlová bublina, která je zde dočasně. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, otroci nechtějí emancipaci, každý otrok chce být díky pokrytecké protekci otrokářem, o tom to zde je.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert