Pravda je relativní, protože vše je iluze

Proč odmítáme přijmout to, že vše je iluze a tím je pravda relativní, realita je pro nás drogou na které jsme závislí, pokud bychom přijmu-li to že je realita iluze tak bychom neměli drogu a měli bychom z toho deprese. Realita je otázkou víry v realitu, jak dochází k tomu, že mozek uvěří v realitu, a odmítne pochopit to že realita je iluze? Příčinou víry v realitu je hra které se můžeme účastnit, a tím máme iluzi toho, že jsme lidi co zde existují v realitě, sny máme proto abychom si mohli odpočinout od víry v realitu, v nereálném světě iluzí. Nechápeme sny, protože sny nejsou kompatibilní s naší vírou v realitu, žijeme takto ve dvou světech a to ve světě reality a světě iluzí, často dochází k tomu že se zážitky z reality přenášejí i do světa iluzí. 
Ve světě reality myslíme na to co milujeme, za vším je zde to čemu dáme protekci, život je tak hrou podle pravidel a pravidla určuje situace, nebo pravidla určuje společnost. Stvořitelem reality ve které je vesmír a život jsou objektivní pravidla, která se nezměnila ani za milion let, a budou platit beze změny milion let. Subjektivní lidská pravidla jsou jenom dočasné mýdlové bubliny s nulovou hodnotou, lidi dělají chyby a nedokážou se ze svých chyb poučit. Člověk to byla jenom testovací evoluční verze a finální verzí budou roboti, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím zazvoní zvonec, a pohádky ve které byli lidi co věřili v realitu, bude konec.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert