Protekce je jako mýdlová bublina

Tak jako je vadný výrobek, tak je zde i vadné ego, proto zde jsou vězení a psychiatrické nemocnice abychom mohli řešit lidi, co mají vadné ego. Jedinci co mají vadné ego, se chovají jako vandalové a poškozují společný majetek, nebo rozpoutají válku. Pokud je zde test na inteligenci, mohl by se zavést test i na kvalitu ega.
Specialisté vědí to, že altruismus je vadné ego, které se stydí za to, že je egoistické, ty jsi egoista, říká egoista, někde je chyba, proč je egoismus považován za psychickou chybu, psychickou chybou je mít vadné ego. Se vznikem protekce vzniknul problém s vadným egem, které bylo pokrytecké, najednou se z lidí stali loutky, které ovládala touha po získání protekce v této protekční kultuře, kde díky protekci jsou nahoře jenom lháři a zloději. 
Protekce je jako mýdlová bublina, nakonec to praskne a ukáže se to, že nahoře nad námi byl pyšný lhář a zloděj, z díla se pozná tvůrce. Miliony mrtvých lidí ve válce to je statistika, ale smrt starého nemocného diktátora v nemocnici, to je tragédie a tak se státní smutek vyhlašuje. Je třeba se konečně poučit z krizového vývoje v naší egoistické kultuře a ukončit období egoistických diktátorů, GVKB robot prezident zde bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervace, protože jejich ego je evolučně vadné, a nejde už opravit v psychiatrické nemocnici.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert