Ráj ve virtuální GVKB realitě je silně návykový

Díky umělé inteligenci byl vytvořen GVKB virtuální ráj po kterém lidi tolik touží, virtuální iluze byla pro lidi natolik návyková že jakmile lidi přišli domů tak okamžitě vstupovali do GVKB virtuálního ráje a zde trávili mnoho hodin. Tento systém byl založen na GVKB čipu v hlavě, napojení bylo tedy přímo na mozek a nepotřebovali jste virtuální brýle a sluchátka. Princip byl, že tělo spalo v tvrdém spánku a místo ubohých snů zde byla virtuální realita, ve které jste byli šťastní a tak jste načerpali mnoho psychické energie. 
Ten spánek byl tak tvrdý, že vás mohli operovat, nebo vám trhat zuby, přitom během tvrdého spánku jste si došli na záchod, aniž jste o tom věděli. Každý měl svoji originální virtuální realitu, protože se zde využívala umělá inteligence, jak vývoj virtuální reality evolučně postupoval tak ve virtuální realitě lidi chodili do školy, zaměstnání, k soudu, na svatby, na dovolené, atd. doba pobytu ve virtuální realitě se neustále prodlužovala, až nakonec došlo k tomu, že se už lidi z virtuální reality vůbec nedokázali probudit, a tak žili od narození do smrti jenom ve virtuální realitě, jako mozek v živném roztoku, napojený optickým kabelem na virtuální GVKB realitu.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert