Robot který učí roboty?

23.Listopad 2019
Vše se dneska optimalizuje a automatizuje, v globální konkurenci uspěje ten kdo nabídne kvalitu za malou cenu a to je možné jenom tím že robot bude učit roboty, lidská práce je luxus který si nemůže zaměstnavatel dopřát, otázkou je, a co s lidmi, když je už nebude digitální společnost k ničemu potřebovat? 
Lidi se pomocí dotazníků co budou na internetu naskenují a potom se optimálně recyklují, nejsou lidi, tak nejsou už s lidmi problémy. Stroje na práci a počítače na myšlení, každý člověk je nahraditelný, robot prezident bude vyznamenávat roboty a po Karlově mostě v Praze budou chodit roboti turisti a budou se zde fotografovat. 
Ovšem takový robot to taky nebude mít snadné, skončí mu tříletá záruka a to bude pro robota znamenat recyklaci, a na jeho místo nastoupí nový model robota. Jakmile budou roboti vyrábět ve velkém roboty tak cena robotů poklesne natolik že lidi nebudou už moci robotům konkurovat, myšlenky na to že roboty zdaníme a učiníme z robotů otroky je naivní, mnozí říkají toho se stejně nedožiji protože vývoj jde pomalu a robot prezident, zde bude až za sto let.
 
Autor: koubavit v 19:33, |