Smrt mediálně známé nuly

Neustále nás média otravují s tím, že zemřel někdo mediálně známý, a když zemře nula, tak o tom nikdo neví, přitom každý okamžik umře na světě mnoho nul, a proto je třeba informovat média o tom, že neustále umírá mnoho nul, co to měli v hlavě po celý život vynulovaný. Z nul vše vzniká a v nuly se to zase navrací, pokud je nějaká nula mediálně známá jako prezident nebo milionář, tak se o ní mnoho hovoří, díky štěstí a protekci se stávají nuly mediálně známé na krátkou dobu, jde o mediální bubliny, ve kterých uvnitř nic není. 
Mediálně známé je to co je nám cizí, to co je nám blízké to média nezajímá, média to je továrna na vymývání mozků, pomocí dezinformací, a tak nám média slibují zázraky, a tím z nás dělají hlupáky a chudáky, za vším je pokrytecký protekcionizmus, tam kde není možný pokrytecký protekcionizmus tam nejsou mediálně známé nuly, a média nedělají z lidí hlupáky a chudáky. Z díla poznáme tvůrce, jaké je dílo mediálně známých lidí? Jejich dílem je jenom parazitování na svém okolí, parazit po sobě nezanechá žádné hodnotné dílo. Nadbytek vzniká díky nedostatku, aby mohl být někdo nahoře jako prezident, tak mnozí musí být dole jako žebráci a bezdomovci, jenom ve smrti je zde spravedlnost.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert