Společné peníze stvořily konzumní očistec

Ze společných peněz mnoho berou ti, co jsou nahoře, a tak se už nedostane na ty, co jsou dole, když lidé co jsou dole nemohou vydržet to, že se mají zle, tak následuje revoluce nebo válka, proto ti co jsou nahoře potřebují; policii, soudy, armádu, atd. aby udrželi násilím ty, co jsou dole v ekonomickém otroctví. Státy mají obrovské dluhy, a přitom si vydržují drahou armádu a plýtvají penězi na mnoho hloupostí a zbytečností, jak je to možné? Za vším je pokrytecký protekcionismus, který umožňuje to, že nahoře jsou zlí psychopati, jako byl třeba Adolf Hitler. 
Pokud chceme, aby nám všem na celém světě bylo líp, tak musíme eliminovat společné peníze, ať si každý utrácí jenom svoje peníze, které si sám vydělal svojí prací. Dobrota je žebrota, podívejme se do přírody zde nejsou společné hodnoty a každý zde má to co si sám opatří, problém s lidmi co nejsou kompatibilní, je následkem společných peněz, se zánikem společných peněz, okamžitě zmizí problém se lháři a zloději, co na nás egoisticky parazitují. Společné peníze jsou jako společné děti, které vyrůstali bez rodičů, a z těchto dětí nemá společnost žádný užitek, protože společně vychované dítě, nezvládne vykonávat něco co je složité.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert