Stroje na práci a počítače na myšlení

Plýtvání hodnotami není ekonomické. Jak dochází k tomu že se plýtvá hodnotami a následkem je ekonomická krize? Příčinou jsou chyby v nás a okolo nás, vysokoškoláci dělají chyby a následkem je ekonomická krize. Pokud někdo poukáže na chyby, co dělají vysokoškoláci, tak je za to potrestán, kritizovat smějí jenom vysokoškoláci, a ti co jsou dole jako dělníci, musí poslouchat a neodmlouvat těm co jsou nahoře jako vysokoškoláci. 
Už bylo dost amatérismu u vysokoškoláků, díky kterému se plýtvalo; časem, penězi, vlastnictvím, láskou, potravinami, vodou, benzínem, atd. dobrota je žebrota, kdo nechce profesionálně pracovat a platit daně, ten ať taky nejí, nedávejme protekci tomu, co si naši protekci nezaslouží, z díla poznáme tvůrce, sliby jsou chyby. 
Měníme jenom povrch a pod povrchem je vše stejné už milion let! Je třeba provést změny které půjdou do veliké hloubky a reformují naši materialistickou kulturu, dáme všem lidem na světě do hlavy GVKB čip který vadný mozek odřízne od reality a realitu bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, stroje na práci a počítače na myšlení, lidi budou konečně spokojení protože zde už nebude toužení které vytváří soužení.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert