Totalita to je centralizace a monopol

20.Srpen 2019
Neustále je každý bombardován tím co jej nezajímá, svět se zbláznil a to jistě musí mít nějakou příčinu. Tou příčinou je pokrytectví, ten druhý je jistě pokrytec, proč konáme druhým to, co nechceme aby druzí konali nám? Život je hra a pravidla určuje situace nebo ti co mají moc a bohatství, pokud chceme v této hře uspět tak musíme být větší pokrytci než ti co nám konkurují. 
Kdo nejde s námi, ten jistě jde proti nám a tak bude násilně eliminován, a tak zde máme mučedníky, co se drze postavili náboženské nebo politické totalitě. Totalita to je centralizace a monopol, podívejme se na; daně, clo, poplatky, pokuty, atd. tyto veliké zdroje peněz, mocní přerozdělují tak, aby zde bylo rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. 
Války v nahotě odhalují to že totality z lidí udělali nuly s nulovou hodnotou, miliony mrtvých ve zbytečné světové válce to je jenom statistika, pokud zemře mocná celebrita tak je to najedenou tragédie a státní smutek se vyhlašuje, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak mohou ovládat ekonomicky a politicky celý svět, nadbytek je zde díky nedostatku. Reklama a politika nám nutí informace které nás nezajímají, lidi potřebují informace díky kterým se budou mít ekonomicky dobře, ale tyto informace jsou přísně tajné.
 
Autor: koubavit v 10:42, |