Totalita to je centralizace a monopol

Neustále je každý bombardován tím co jej nezajímá, svět se zbláznil a to jistě musí mít nějakou příčinu. Tou příčinou je pokrytectví, ten druhý je jistě pokrytec, proč konáme druhým to, co nechceme aby druzí konali nám? Život je hra a pravidla určuje situace nebo ti co mají moc a bohatství, pokud chceme v této hře uspět tak musíme být větší pokrytci než ti co nám konkurují. 
Kdo nejde s námi, ten jistě jde proti nám a tak bude násilně eliminován, a tak zde máme mučedníky, co se drze postavili náboženské nebo politické totalitě. Totalita to je centralizace a monopol, podívejme se na; daně, clo, poplatky, pokuty, atd. tyto veliké zdroje peněz, mocní přerozdělují tak, aby zde bylo rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. 
Války v nahotě odhalují to že totality z lidí udělali nuly s nulovou hodnotou, miliony mrtvých ve zbytečné světové válce to je jenom statistika, pokud zemře mocná celebrita tak je to najedenou tragédie a státní smutek se vyhlašuje, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak mohou ovládat ekonomicky a politicky celý svět, nadbytek je zde díky nedostatku. Reklama a politika nám nutí informace které nás nezajímají, lidi potřebují informace díky kterým se budou mít ekonomicky dobře, ale tyto informace jsou přísně tajné.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert