Vláda je továrna na polotovary

Z díla poznáme tvůrce, vše co vláda vyprodukuje, to jsou polotovary, pracující ale nechtějí polotovary, oni chtějí od vlády tovar, který je funkční a okamžitě použitelný. To ta minulá vláda dělala chyby, my chyby neděláme, zakopaný pes je v kontrole vlády, je třeba vytvořit GVKB globální kontrolní systém s umělou inteligencí, který bude, kontroloval všechny vlády na to, jestli nedělají jenom polotovary. 
Dostaví se do vlády kontrolní GVKB pracovníci a budou eliminovat jednice, co dělali polotovary, každý je snadno nahraditelný, na lidi platí jenom strach ze smrti. Strom, který nerodí ovoce, je třeba eliminovat, jak si to uděláme takové to i budeme mít, už zde bylo dost slibů, je třeba přejít k činům, musíme skončit s konzervatismem a přejít na realismus, realita je o tom že dobrota je žebrota, ten kdo je zde jenom příživníkem ten bude eliminován, každý je nahraditelný, stát nemůže být zaopatřovacím ústavem pro příživníky, co se vyhýbají práci. 
Skončí období, ve kterém 1% elitních lidí vlastnilo většinu světového bohatství, zavede se globálně přídělový systém na zboží a služby, zruší se soukromé vlastnictví a soukromé výhody a jistoty, nastane globální hon na příživníky a parazity. Nebudou zde jména a tituly, každý bude jenom globálním číslem s nulovou hodnotou, eliminuje se rychle a levně degenerace a přelidnění, rozhodující je zájem globálního celku, zájem sobeckého jedince není pro ekonomiku a politiku vůbec důležitý.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert