Vojenská operace Genocida

Evoluce je spojená s tím, že nové nahrazuje staré, tak je v přírodě genocida přirozenou součástí evoluce a jelikož je člověk součástí přírody, tak i on používá genocidu k tomu, aby mohl nahradit staré novým. Nároky na zaměstnance narůstají, nebude to trvat dlouho a začnou se levně vyrábět autonomní inteligentní univerzální roboti na dobíjecí baterie, lidi se budou bouřit, protože nezaměstnanost začne rychle globálně narůstat, a z dělníků a úředníků se začnou stávat bezdomovci. Ve jménu zachování pořádku započne vojenská operace Genocida, kdy GVKB roboti budou bojovat s lidmi, a tak roboti vyhladí lidi, protože budou mít výhody, které lidi nemají. 
Mnozí namítnou, že k něčemu takovému nemůže dojít, protože lidi budou mít přeci roboty pod kontrolou, a nedopustí to, že roboti vyhladí lidi, protože jsou zde s lidmi problémy. Stačí jeden zlý diktátor, který vydá rozkaz GVKB vojenským robotům, aby vyvraždili konkurenční národy, a na konci války zde bude mrtvý i národ, který válku začal a mrtvý bude i diktátor který dal rozkaz k světové válce. Vše je zde dočasně, na věčné časy je zde jenom nekonečný vesmír, i naše planeta Země je zde dočasně. Poslední nahá skupina lidí skončí v poslední globální zoologické zahradě, a na cedulce bude napsáno, pracující opice, nejsou pracující opice, tak nejsou s pracujícími opicemi problémy.

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert