Všichni jsou nuly, jenom já jsem veliké číslo

18.Srpen 2019
Ano, z nuly nikdo číslo neudělá. Neustále je zde snaha udělat z nuly; papeže, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, senátora, poslance, celebritu, milionáře, podnikatele, ředitele, atd. to ale nefunguje. Žijeme v pokrytecké kultuře ve které je každý člověk na světě od narození do smrti nulou co to má v hlavě vynulovaný, z díla lidí jasně poznáváme že to jsou nuly. 
Trpaslík který stojí na vysokém podstavci si myslí že je obr, do té doby než jej z podstavce někdo eliminuje. Trpaslíků je zde nadbytek a vysokých podstavců je zde nedostatek, z díla se pozná kdo je trpaslík a kdo je obr, podívejme se na dílo prezidenta, jsou to jenom samé sliby o tom že lidem bude líp, ale pracujícím lidem není líp protože je zde centralizace a monopolismus. 
V naší republice 10% lidí živí svojí prací 90% lidí, paradoxem je to, že ti co svojí prací živí většinu lidí u nás, se mají velmi ekonomicky zle. Zisky z naší práce mizí do ciziny, protože vše zde vlastní cizinci, stali jsme se banánovou zaostalou republikou, a proto od nás mnoho lidí uteklo do Německa. Ceny jako v kapitalismu a mzdy jako za socialismu, následkem je blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret.
 
Autor: koubavit v 13:43, |