Základem zdraví je pohyb tělesný a pohyb psychický

Každý myslí pyšně jenom na sebe. Kde je zakopaný pes že každý myslí pyšně jenom na sebe, a je mu zcela jedno to že je naše civilizace v krizi, problém je v tom, že jsme nemocní, nemocný člověk se chce uzdravit a tak myslí jenom na sebe, a je mu jedno to že je naše civilizace v krizi. Proč je moderní člověk tolik nemocný? Za našimi nemocemi je to, že každý myslí pyšně na sebe, je to začarovaný kruh a následkem je to že je civilizace v krizi. Neřešte hlouposti, které stejně nevyřešíte, řešte svoje zdraví, jenom to můžete vyřešit, staráte se o cizí a přicházíte o to co je vaše. 
K čemu je vám informace z televize nebo internetu o tom, že někde lidi mají problémy, a že někdo je nahoře a jiný je dole, nenechte si vymývat mozek od lidí, co jsou psychicky nemocní. Pokud je někdo nemocný, tak se má léčit v nemocnici, je hloupostí si myslet to, že se uzdraví díky radám z internetu. Základem zdraví je pohyb tělesný a pohyb psychický, to co se nepohybuje, to si o nemoci koleduje. Tak jako tloustnou vaše těla tak tloustnou i vaše duše, díky tloušťce se nemůžete pohybovat tělesně a psychicky. Chcete druhým pyšně radit, ale sobě radit nedokážete, pýcha peklem dýchá o tom to je!

Budoucnost Bůh Církev Deprese Digitalizace Ekonomika EU Fotoaparát Fotografování GVKB Hříchy Matrix Očistec Parazitování PC Práce Sex Vláda Windows Zasvěcení Čert