Zavedeme v EU odpustky pro lháře

24.Listopad 2019
Lhaní by se mělo zakázat a pokutovat. Lhaní je tvrdou návykovou drogou která škodí stejně jako pervitin a marihuana, pokud jsme zakázali tvrdé drogy a nesmí se dětem prodávat alkohol a cigarety tak musíme i zakázat lhaní a vychovávat děti v rodině a škole k tomu aby nelhali jenom tak zde skončí blbá nálada a deprese. Kdo lže ten i krade, a do pekla se hrabe!  
Reklama to je taky lhaní, už v slově reklama je zakotveno slovo klam, provede se kontrola knih a knihy ve kterých je lež se zakážou, stejně tak se provede kontrola u; rádia, televize, internetu, atd. bude zde tajná globální policie která bude zatýkat lháře, všude budou skryté mikrofony a skryté kamery, a to i v soukromých bytech, nebudou pro nikoho výjimky a imunita, i celebrita skončí ve vězení pokud bude lhát.
Je mnoho hříšníků co si neumí představit to, že by nemohli lhát jako když tiskne, pro tyto hříšníky postavíme veliké převýchovné EU tábory kde se jim budou věnovat EU specialisté na pravdu a lásku, jsou věci na kterých nejde v EU šetřit, nejhorší je když hříšník lže sám sobě a říká si já jsem lepší člověk a ty jsi horší člověk, nepotřebujeme zde lepšolidi, potřebujeme zde lidi, co nelžou a nekradou. Jenom tak v EU zvítězí pravda nad lží a láska nad nenávistí, jak si to uděláme takové to i budeme mít, přiznej se hříšníku že jsi dneska lhal, jinak tě zavřeme do hladomorny.
 
Autor: koubavit v 22:45, |