23.Leden 2009, napsal losinka v 09:01
Fakt opravdu nejvíc miluju rýmu...po několika dnes vypadám jako debil protože mám hoodně vodřenej nos. ale jinak fajn a škola sqělý. už ¨jen jedna pětka
 
04.Listopad 2008, napsal losinka v 18:07
Zejtra mu to prostě musím říct. Ahoj. Třeba mi odpoví. Ale spíš né. Já zase ani nekváknu.Bééééé je tam moc lidí. Dneska ten pohled a včera nicky:,, Jančo ti si zase červená".Já za to nemůžu no. Hold se na něj musím přestat dívat .To prostě nemůžu.On je tak krásnej. Nevím kdo řekl že co je malý to je hezký ale měl pravdu.Malej, hezkej.Zejtra snad Nicky zmlátim. A na toho Mareše mám od ní dovoleno jít.
 
napsal losinka v 17:43

I can’t escapethis Hell,
So many times I’ve tried,
But I’m still cagedinside,
Somebody get me through this nightmare,
I can’tcontrol myself!

So what if you can see,
The darkest sideof me,
No one will ever change this animal I have become!
helpme believe,
It’s not the real me,
Somebody help me tamethis animal!
(This animal, this animal.)

I can’t escapemyself,
So many times I’ve lied,
But there’s still rageinside.
Somebody get me through this nightmare,
I can’tcontrol myself!

So what if you can see,
The darkest sideof me,
No one will ever change this animal I have become!
Helpme believe,
It’s not the real me,
Somebody help me tamethis animal I have become!
Help me believe,
It’s not thereal me,
Somebody help me tame this animal!

Somebody helpme through this nightmare,
I can’t control myself!
Somebodywake me from this nightmare,
I can’t escape this hell!
(ThisAnimal! x7)

So what if you can see,
The darkest side ofme,
No one will ever change This animal I have become!
Helpme believe,
It’s not the real me,
Somebody help me tamethis animal I have become!
Help me believe,
It’s not thereal me,
Somebody help me tame this animal!
This animal Ihave become!

 
23.Září 2008, napsal losinka v 18:05
Miluje mě, nemiluje mě?to je oč tu běží.
Já si myslím že mě má rád ale potřebuje ještě volnost............aby si zvyknul a pak to bude v pohodě
doufám.........no hold si musím chvilu počkat
 
21.Srpen 2008, napsal losinka v 22:56
Takže nasedli sem do busu do Brna který zastavoval taky v Třebíči. Tam na nás mělo podle Izzyho popisu čekat dlouhovlasý hovado s cigárem v hubě. Díkybohu nás tam nejdřív našel Vojta a tak sme počkali na dlouhovlasí hovado s ním. Když Apač(dlouhovlasí hovado) přišel, vrazili sme mu do ruky tašky s tím že mu Izzy vzkazuje že nám to má vzít.Pak sme vyrazili směrem, kde sme měli bydlet.

Když sme se zabydleli šli sme s Hančou do obchodu nakoupit potraviny.
Večer sme s Apačem ,Izzym,Vojtou a Timmym vyrazili k jejich vyhlášené hospodě Na Praze. Tam započalo bujaré veselí s Maestrem(strašně dobrý pivo) a cigárama v ruce. Ale zpívali sme všichni hezky.
Pak sme ve dvě ráno dorazili domu.
Druhej den sme strávili až do večera doma.......a pak večer sme šli k Apačovi. Tam sme se koukali na film a pak zase vyrazili do hospody. Přidal se k nám navíc ještě Ondra. No a v hospodě sme zase zpívali a pili a kouřili. Pak sme vyrazili domu. Najedou sem jen tak řekla ,, hejhle Hančo pudem se podívat na tu vyhlídku". Izzy hned teda že deme. Nejdřív sme se zastavili u nás doma a potom sme já, Hanča, Izzy, Vojta a Ondra šplhali na vyhlídku. Tam sme dělali totální kraviny. NO a pak sme šli asi po hodině domu. No nejdřív sme já , Hanča , Vojta a Ondráš zašli na splav. JO a na splavu se dobře leží . Ve tmě s někým . Jo bylo to čupr.Dorazili sme domu v 4:30.
 A pak poslední den a loučení. Hold sme museli domů. Taky to bylo tak krátký. Ale příští rok tam budeme dýl
 
27.Červenec 2008, napsal losinka v 10:25
PÁTEK                 To byla zase akce našeho města.....ale jo povedlo se jim to . Hlavně na to pozvali ty správný lidi  . Jasnačka Vojta a Jirka .
Jujhle ale to byla akce. No tak viděli jsme je v pátek u řeky s Hančou . Seděli tam chudáci a asi jim nešel napálit uhlík. No jasně hned jak sme je viděli a s nima i kamarádku vodničku tak jsme se hned chtěli v pokusech přidat. Jenže jsme byli stydlivé se zeptat a oni odešli. Tak jsme ještě s Jančou a Jančou chodili všude. Pak se od nás janči odpojili. A mi jsme se šli nějak projít.
          A představte si koho nepotkáme??  No jasně V a J.
No tak sme je míjeli. Nechtěli jsme náhodě a tak jsme za nima šli. NO a oni zapadli do malé hospůdky. My šli za nima. Díky bohu jak jsem předpokládala tam byl i můj tatík a tak jsme zasedli k jeho stolu a vyškemrali pivo . Nenápadně pozorovali V a J na které sme měli úpa supa výhled.
My na ně koukali a oni aj na nás. Pak Hanča musela a já jí šla doprovodit.


SOBOTA                   Další den slavností..........modlili jsme se abychom je nepotkali. Připadali jsme si jako idioti. NO jasně šli jsme se projít mezi davem a k pódiu. A kdo že tam nestál . Jasně oni. Tak sme hned letěli jinam a oni šli fotit z druhý strany. NO a pak nás uviděli. A,, TED NÁM ŘEKNE JAK JSME  BYLI VČERA V TÝ HOSPODĚ TRAPNÝ říkala jsem si. Pak sem houkla na  Hanču,, HANÍÍ ONI NA NÁS KOUKAJ"". Jako úplně super maj nás za debili, to se mi honilo v hlavě
.
Najednou to jedno stvoření přišlo k nám a  : ,, AHOJ HOLKY MŮŽU SI VÁS VYFOTIT?"
My sme rezolutně odmítali ale to už nás Vojta držel a nám nezbylo nic jinýho než dělat SÝR. Na té fotce vypadám sice jako debil ale učel to splnilo. Takže takhle jednoduše sme se seznámili.
              Pak sme vypadli s nima na pivko a probírali všechno. No a potom zamířili do parku na vodničku. Ale ten malej hajzlik  zase nešel zapálit...no to teda. No nic alespon že ohňostroj stál za něco. No a dneska už odjeli domů. Ale  příští rok přijedou zase.

 
 
05.Červenec 2008, napsal losinka v 21:50
 • Polámeš-li andělům křídla,pláčou..
 • Zlomíš-li jim srdce,krvácí.
 • Když zradíš jejich lásku přestanou žít....
 • Láska je subjektivní, neboť to, co milujeme, nejsou skutečné bytosti, nýbrž bytosti, které jsme si sami vytvořili...
 • Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti....
 • Proč člověk nemůže milovat toho, koho by milovat měl, proč miluje vždycky toho, koho
 •  milovat nesmí.....
 • Nikdy nezkoušej milovat dva - jeden vždy musí odejít ....
 • Nejbolestivejsi je vedle nekoho sedet, jen tak se ho letmodotykat, ponocich pro nej plakat a pritom vedet, ze ho nikdy v zivote nemuzete mit .......
 • Jak smutno je mi bez tebe,když tvé oči nevidím a o tvém polibku stále marně sním....
 • Láska která není opětovaná je jako otázka bez odpovědi......
 • A kdyby pravdou bylo vše, a láska jenom snění, já bych se k spánku položil a nechtěl probuzení.......
 • Neopětovaná láska je horší než nenávist.


Takhle se cítím když ho vidím a vzpomenu si, že ho nikdy mít nebudu.
 
04.Červenec 2008, napsal losinka v 19:13
Takže!! Včera sem si to vyjdenala!! Pearcing bude!!
Bude do rtíku!! Ikdyž jako nevím jestli si ho na pravou stranu dávaj jen boys nebo i girls!! To je jedno  hlavně že ho budu mít stejnej nebo podobnej jako Davey Havok!!Takej hezkej kroužek příště přidám aj fotóó!! A při líbání (nějakýho toho kanálu) to vadit myslím nebude. Třeba ti přeberu PÁJU NICKY!!
 
02.Červenec 2008, napsal losinka v 15:22
Tak a na brigádě nejsem. To je ale úleva, když jako penízky by se hodily ale stejnak bych se tam cítila blbě a to fakt neriskovat nn..............jako ale matka mě s tím mobilem naprdla...........jako ,nejseš na brigádě-žádnej mobil nebude" jako úplně super......... ale snažim se doma něco dělat tak snad ten mobil bude jop.............a jako začnu se určo učit jako splašená, protože jako maminu určo v lednu ukecám na pearcing . Mamka mi včera jako řekla že do nosu můžů ale jako nechci se opičit jako budu originál. Du do rtu nebo do brady. Ale to se ještě uvídí v lednu. Já ci ale pearcing hned béééé. No já si jako aj klidně počkám.
 
29.Červen 2008, napsal losinka v 12:37
dnešek..........hrůza hrůzoucííí...........blé to brzký vstávání mě asi zabije..........ale zejtra to bude něco....Nicky  to bude mazec budeš fakt statečná.........jako a ten blbec B---n si tě nezaslouží.........ať si de za tim jeho Vydrýskem teploušek jeden..
 

Starší články >