tak dneska mam velice...   23.Duben 2007


tak dneska mam velice štastny den....a to proto že sem udělala přijmačky a dostala sem se na nastavbu nervy to byly sice jako prase než sem se to dozvěděla ale mam to ....musela sem se i posilnit nějakym tym alkoholičkem přesněji bacardi s colou ale zvladli sme to i smartinkou a mame too........... tak ted už jen udělat zavěrečne a sme za vodou juh.... napsal/a: marse... 17:37 | Link komentáře (0)
psycho moc psycho ve škole......za 3 měsice bysme měli mit nebo spiš budeme už mit po zkouškach a ti idioti na naši škole nam ještě nedaliu otazky s tim že je nema kdo okopirovat a my si je kopirovat nemužem kde to dop...jsme...tazže za 2 měsice se musime naučit 150 otazek trochu moc ne?? na naše male mozečky teda některych aspoň jejdaaaa jak už bych do vizovic nešla to si ani nedovedete představit timto vas odrazuji všechny co tam chcete jit jak blbečci budeme mit statni zadani zkoušek co snad ani neni dovoleny ještě a diky tomu ani jednu otazku ještě nemame no psycho....bleeeee fuuuujjjj napsal/a: marse... 20:34 | Link komentáře (0)
dneska bylo tak hnusne rano že hnusnější sem snad neměla ..zdal se mi tak krasny sen a v tom začal hrčet ten...** budik tohle mě opravdu naštvalo..řekla sem si ale že to dam a prostě v stanu hned po te co sem vstala tak sem se polila kafem,protože sem ale na sobě měla ještě pyžamo byla sem celkem v klidu..když sem si ovšem čistila zuby popalila sem se horkou vodou. rozdychala sem se a šlo to ,ale posledni tečkou černou meho rana bylo to ,že když sem vyšla z domu uvědomila sem si koli je hodin a začala sem zdrhat no jo byla sem skoro u zastavky a autobus se rozjel.....no nic tak sem šla vztekla domu a řekla memu milovanemu dědovi at mě hodi dojeli sme v pohodě což sem se divila a to je teprve ponděli nechci ani vědět co se stane zitra.. napsal/a: marse... 16:46 | Link komentáře (0)
tak lidičky .....myslela sem si jaka je to parada končit ve škole ale jak se zda je to celkem v kaši..model co sem měla mit ke zkouškam prej neni vhodny takže 1 problem pak nam zdělily že musime mit ke zkouškam nějaky zasrany projekt a diky tomu že sem přes počitače antitalent tak 2 problem no a pak nam take řekli že nam otazky dojdou v dubnu to už mame 3 problem no a taky nakonec to že nic neumim a sem blba jak tukan takže 4 problemy během 2 minut jej pohodka jdu si zapalit......ty jooo humus.....aspon že mě těší co se děje kolem mě doma a že mam kamarady kteří mi řikaj to dáš....to potěší.... hah napsal/a: marse... 20:51 | Link komentáře (0)
dnes sotva sem se vzbudila tak sem myslela že se zblázním..hlava bolela oči neviděli, žaludek nepříjmal nabidky a nohy se plantaly ted už je to ok ale skoro cely den prokopřeny..noo nic jdu si zkusit zapalit co to se mnou uděla..když ale večer byla takaa zabava napsal/a: marse... 17:46 | Link komentáře (0)