17.Leden 2009
je to halus, během 2 týdnů ztratit 2 kamarádky. jednu sem ztratila nenuceně, sama sem ju nechala po tom co sem zjistila že dlouhou dobu věděla o jistém podvádění. ke ztrátě té druhé došlo donucením, přece se nebudu neustále hadat. všichni víme jak to je.tyto ztráty mě mrzí.
vložil: mimi_mia ¤ Komentářů (0)
28.Srpen 2008

Stále tě miluji ikdyž ze mě občas vypadne hodně velká kravina. Snad to víš jak moc velké city k tobě chovám. Mrzí mě když jsi naštvaný, protože tě prej neposlouchám. Nikdy tě nebudu mít dost. Nejradši bych s tebou byla pořád. Jen tobě se to moc nelíbí. Vím, potřebuješ oddych. Ráda s tebou blbnu na benzince, ráda tě poslouchám ať mluvíš o čemkoliv, strašně ráda se dívám jak pěkně spinkáš ikdyž chrápeš, miluju když mi řekneš Žabičko, miluju když mě hladíš po vlasech, na tváři, miluju když mě líbáš. Ve tvých očích bych se utopila, tvé rty jsou tak sladké, fascinuje mě tvůj krk který je tak jemný a který tak ráda líbám, miluji tvou postavu pořádného chlapa. Když chceš abych ti něco vykládala, nevím co když bych ti nejradši neustále vykládala jak moc tě miluju. Jak můžeš mít strach že bych tě někdy opustila, ten strach mám spíš já. Myslím si totiž někdy že tě nedělám šťastným. Udělala bych pro tebe všechno ale něco z toho co pro tebe dělám mě bolí ještě teď. Potřebuju tě! Miluju tě!

vložil: mimi_mia ¤ Komentářů (0)
05.Srpen 2008

Jeden rok můžete být nejlepšími přáteli. Docela dobrými přáteli další rok. Další rok už spolu nemluvíte tak často. A ani nechcete mluvit následující rok. Tak sem chtěla jen říct, že i kdybych s tebou už v životě nepromluvil, jsi pro mě vyjimečný a změnil jsi můj život. Vzhlížím tobě, respektuji tě a opravdu si tě vážím. Dej svým starý přátelům vědět, že jsi na ně nezapomněl. A řekni novým přátelům, že na ně nikdy nezapomeneš. Pomatuj si, každý potřebuje přítele, někdy se můžeš cítit, že nemáš žádné přátele, jen si však pamatuj tenhle text a utěš se myšlenkou, že někomu tam venku na tobě záleží a vždycky bude.

vložil: mimi_mia ¤ Komentářů (1)