Překvápko mezi nohama

26.Duben 2009

Malé městečko Toluenth, píše se rok 1769,  je temná, poměrně chladná noc, po celém širém okolí se nehne ani živáčka. Jediný možný zvuk k zaslechnutí, je praskání dřeva v krbu, který jest v krásné komnatě malého, avšak luxusního, zámečku, patřícího starému hraběti, jménem Fetac. Stíny plápolajících plamínků ohně, v krbu zažehnutého, pošlehují po svůdném, šestnáctiletém, nahém těle. Těle vonícím panenskou poctivostí, s křivkami docela zralé ženy, s vnadným poprsím, jenž se s každým nadechnutím té čisté panny zdvíhá, s bradavkami, už na pohled sladkými jako med a s výrazem ve tváři, při kterém se snad každému muži, co má vkus, zatají dech a pociťuje přicházející horko, jenž se rozprostírá po celém těle a v jedné části dvojnásob. Konec krásného… Hrabě Fetac leží vedle úchvatné panny Curvy na koberečku před krbem a v duchu si říká, jak skvělý obchod uzavřel, když chudá macecha, sličné slečny Curvy, ji zaprodala za pár zlatých… Fetac pozoruje to velmi chuze oděné tělo a v jeho hlavě bloudí otázka, kde se courá tolik známá a při tomhle těle zaručená erekce. Všeříkající mlčení už nevydrží…

 

Fetac: „Když mám tu čest dívat se na Tvé nemálo svůdné tělo, napadají mne samé nekalé myšlenky. Avšak nepodniknu nic, co by se Ti nelíbilo.“  Snažíc se zatvářit pobízivě, zvedl obočí a usmál se od ucha k uchu.

Curva: „Když už jsem neměla na výběr a musela se Ti nechat zaprodat, aspoň mě ušetři těchto zdvořilostních frází, které nikam nevedou. Ač mě osud odpanění starým zbohatlíkem nemine, omáčka kolem toho všeho je zbytečná.“ Dívka, tvářící se arogantně, otočí oči v sloup a čeká, co zase ze staříka vyleze za moudro.

Fetac: „Já měl za to, že Ti tady u mě v zámku bude lépe, než u macechy za městem. Tvé maceše srší z očí zloba a ruce Tvé byly poseté modřinami…“

Curva: „Jo, Ty jsi mě chtěl vlastně ochránit, viď?! Ty jsi vlastně takový samaritán, že jo?! Ty máš takovou nespoutanou potřebu někoho ochraňovat, viď, že jo?!

Fetac: „Ee, noo, já…“

Curva: „Tvá chabá výmluva mě nezajímá, koupil jsi mě kvůli sexu, tak mě k tomu i využívej!“  Docházejíc Curvě poslední kapky nervů.

Fetac: „Milerád… a když chceš, abych se k Tobě choval, jako ke kurvě, tak i budu!“  Uhodíc Curvu po tváři, chopí se jejich rukou a silou je drží u sebe.

Namíchla ho drzost té sladké panny Curvy až tak, že odmítá provádět jakousi předehru a používat něžnost, nýbrž jí chce ukázat, kdo je tady pánem a kdo vlastní tu nejmocnější zbraň – penis. Sápe se po ní tělem a snaží se najít otvor do toho dech beroucího chrámu… marně.

 

Ptáte-li se sami sebe nyní, které mravné ponaučení z této povídky plyne, čtěte dále. Milý náš staroušek pozapomněl na svůj věk, který mu vysloužil, že už mu tělo nefunguje dokonale a na povel, ač by mělo a ač by si i přál. Leč krásná, celá nahá dívka pod ním leží, krev už neproudí, jak by správně proudit měla a starému hraběti jeho poklad ani nehoupl, natož aby se postavil.

Jinými slovy, nezapomínejte na to, kým jste a držte se raději při zemi. Nesuďte lidi jen podle jejich jména. Nekupujte na trhu zboží, které má být zadarmo dáváno. A v neposlední řadě… z ženské, která je protivná, jak tříska v prdeli, se vám asi těžko postaví!

Štěstí nechť se vás drží, jako vši vlasů. Nechť vás Bůh provází… a hodně masturbujte, vždyť je to zdravé. :)

 
Autor: missisX v 02:22, | komentáře (8)