Blog o mateřství
Publikováno: 22.Srpen 2019
v 13:44Autor: rubyna

komentáře (0)
Jak jsem kupovala kočárek pro prcka

Musím říct, že jsem si těhotenství hrozně užívala mimo jiné díky mému skvělému příteli a rodičům. Vím, že ne každý má to štěstí, aby mělokolo sebe v tomto čase takové úžasné lidi, a já si toho moc cením. Stejnětak si cením toho, že mi hodně pomohli s výběrem nejrůznějších maličkostí pro mimčo. V tomto článku bych chtěla konkrétně psát o výběru kočárku a výbavičky do něj. Neříkám, že je to něco extrémně složitého, ale někomu možná přijdou mé zkušenosti vhod a pomůžou mu s výběrem jeho kočárku. Já jsem vybírala u nás v Praze v u našich v Pardubicích, ale kočárek jsem pak objednala přes internet na i-mimi.cz, protože ho tam měli za lepší cenu.

Kočárek 2v1 byl u mě jasnou volbou

Hned od začátku bylo víceméně jasné, že zvítězí kočárek dvojkombinace. Pokukovala jsem i po trojkombinaci, ale ta mi přišla pro mě zbytečná, (rozdíl je autosedačka a její upevnění, ale my jezdíme hlavně v MHD,takže tam není potřeba). Před koupí kočárku si určitě dobře rozmyslete, kam všude s ním budete chtít jezdit- já jsem měla vybraný určitý model, alepak jsem si hodně podobný zkusila u kamarádky, která rodila chvíli přede mnou azjistila jsem, že se s těmi ne moc velkými kolečky dostane jen na rovný asfalt. Stačila nějaká malá nerovnost jako třeba i volná dlaždice v chodníkua a byl problém. Protože jsme chtěli ale chodit na procházky i do parku a občas zdolat nějakou tu nezpevněnou cestu, musela jsem se poohlédnout po jiném typu vhodném i do terénu. Co jsem tak zjistila, tak pro takovéto ježdění nemusí jít nutně o kočárek do terénu, které bývají dost drahé, ale stačí nějaký obyčejnější, ale s většími a nafukovacími koly.

Jaké příslušentví ke kočárku je podle mě důležité

Z příslušenství bych určitě nechtěla být bez tašky ke kočárku, ve které vozím náhradní plenky, vlhčené ubrousky, pití a různé maličkosti. Sice by se dala vzít klasická taška, ale na kočárek byste ji přidělávali dost těžko. Pokud budete chtít vyrazit ven i v horším počasí, pak bude nutností fusak do kočárku, který seženete v různých provedeních a v různých tloušťkách- určitě budete potřebovat fusaky do kočárku nejméně 2a to jarní a zimní.

Komentáře

« Domů | Přidej komentář

O autorovi

Autor blogu
Autor: rubyna
Region: Praha-východ
O mně:
Můj profil

Archiv

Poslední návštěvy

stanislav44 (1x)
Dianna0 (1x)
zekon (2x)
alberto69 (1x)
Red7 (1x)
oto12 (1x)
kines9 (1x)
maranton (2x)

Credits

Template e grafica by
IN ARIA... & kiocciola

Risorse grafiche by
Lunarea's Graphics

Distribuito su
IN ARIA..., kiocciola, NST & GRAFICA DI STILE