23.Březen 2009
LASKA
co sem napsat ?? sám nevim
vložil: sevasito ¤ Komentářů (0)
12.Březen 2009
:-(
nic mi nevichazi a tuplem me dnes dostalo jak si delala ze me neslisís moc te miluju a vis co bych stebou delal to co by si mela rada to a cem ti zalzelo a to po cem touzis at uz jeto cokoli... Příklad = kdyby seti zachtelo do italie tak videlam a pojedem do italie, chtela bys sperk koupil bych šperk, chces abych ti zmizel ze zívota...  zmizím proste te lovuju strasne moc jemi jasny ze nemam sanci kdyz mas michala jen ci abys to vedela a sama si rikala ze to nase obeti bylo hezky a prome to bylo rovnou perfektní z si to prosto nemuzu bez tebe predstavim achMIJULKO  neci te nutit a neci nic cobys nechtela ale aspon nejsem vymastenej zhulenec jinak nic proti michalovi precejen ho mas rada beztak
vložil: sevasito ¤ Komentářů (0)
17.Únor 2009
sem nasranej ale zaroven...
Proste nechapu proc se dome nekdo jebe nechapu proc me nenechaji byt jestli ma k necemu dojit tak k tomu dojde a nemusi te se vsici tak prepeclive starat nic vezlim ale vam by se to taky nelibilo
vložil: sevasito ¤ Komentářů (0)
15.Únor 2009
milovat to jen kdyz mate koho
vložil: sevasito ¤ Komentářů (0)
08.Únor 2009
2 PAC is KING
Po hodinovém pátrání na internetu a v ostaních možných zdrojích, my,trojčlená skupina vyšetřovatelů, jsme vypátrali tyto informace:

- narozen:16.června 1971

-30.listopadu 1994 byl přepaden a postřelen v budově nahrávacího studiav New Yorku( střelen do hlavy,pánevní oblast a do ruky-poškozená hlavnítepna). Postřelen byl jenom on a nikdo jiný. Celý incident byl označenjako loupež.

- 22:55 Stahuje okénko auta, ve kterém jel,díky tomu  bylo zhotoveno poslední foto, kdy byl 2pac na živu.

-23:15 Černoši v bílém cadilacu střílí na BMW. 2pac byl zasažen 13tiranami, z toho 4 do hrudní oblasti, dále pak do pánevní oblasti a dorukou. Poté prodělal 3 náročné operace.

- Pátek 13. září 1996,16:03 v Las Vegas byl prohlášen za mrtvého.

- Hlavní podezřelí byli hoši ze skupiny Bad Boy, ale jeden z nich byl zastřelen a tím se vyhnuli podezření.

JE OPRAVDU MRTEV?

- 2pac zemřel 13. v pátek, tak už tohle je velmi podezřelé.

- Bílý Cadillac, ve kterém seděl vrah, nebyl nikdy nalezen. Jak to?! Las Vegas je přece uprostřed pouště.

- Ve Vegas je pouze malá, 8 bloků dlouhá, černošská čtvrť. Jestli byl vrah černoch, tak kam utekl a kam se skryl?

Obrazek-2pac měl mnoho bodyguardů, proč nikdo nepronásledoval onen bílýcadillac? A navíc zde nebyl jediný svědek... Na ulici, kde se odehrálohlasité střílení.

- 2pacovo nové album se jmenovalo Makaveli...Makaveli byl italský válečný vůdce, který v bitvě předstíral smrt, abytak obelstil svého nepřítele. Když byl Tupac ve vězení mnohokrátpřečetl jeho knižku. Třeba se od něho něco naučil.

- Makaveli napsal před svou smrtí dvě knihy. Album "All Eeyz On Me" obsahuje dvě CD-čka, první pojmenoval "book one" a druhé "book two". Stejně jako Makaveli pojmenoval dva díly svých knih.

- Na obalu posledního alba Makaveli je 2pac vyobrazen jako Ježíš na kříži. Neplánoval už tehdy vzkříšení?

- 2pac byl prý zpopelněn den po jeho smrti. Od kdy se tělo zpopelňuje den po smrti, když jde o vraždu?

-BMW ve kterém jeli 2pac a Suge dostalo třináct zásahů. Čtyři z nichdostal 2pac do hrudníku, Suge seděl vedle něj a byl jenom škrábnutý nahlavě. Tomu říkám z prdele klika.

Obrazek- 2pacův klip k písni "I Ain't Mad At Cha" předpovídal jeho smrt.

- 2pac vždy nosil neprůstřelnou vestu, když šel mezi lidi. Proč ji neměl právě ten den?

- Ve své písni "Life Goes On" si přeje aby mu jednou na jeho pohřbu "každý raper" zarapoval. Proč Death Row nevyslyšelo jeho přání.

-Ve svých písních a obzvláště na posledním albu Makaveli mluví o svésmrti a o vzkříšení, např v písni "White Man’s World" říká "My timeaway just made perfection, you think I´d die?" (Nadešel čas odejít, myslíš, že bych umřel?)

- Jak už bylo napsáno, 2pacovo nové album se jmenovalo "The Don Killuminati: The 7 day theory”, je záhadou co touto definicí měl na mysli. Uvnitř obalu se můžete dočíst: “Exit: 2pac, Enter: Makaveli”, jakoby měl 2pac zemřít a Makaveli narodit.

- Proč Suge Knight a ostatní, kteří ho doprovázeli nespolupracovali s policií při objasnění vraždy?

- Od 2pacovi smrti se objevilo mnoho lidí, kteří přísahají, že viděli 2paca živého.

- A nakonec je tu jistá hra s čísly. Jak už víte v názvu alba Makaveli je napsáno "The 7 day theory". Tak počítejte se mnou. Tupac byl zastřelen 7. září, naživu byl ještě 7 dní poté, zemřel v 25 letech (2 + 5 = 7), byl zastřelen na den přesně 7 měsíců po vydání alba "All Eeyz On Me" a nakonec zemřel ve 4 hodiny a 3 minuty (4 + 3 = 7). Moc podivné náhody nemyslíte?

Další fakta naleznete na tomto Obrazekodkazu: http://www.myplace.estranky.cz/stranka/Zamer-nebo-smrt_

A jaký je tedy náš závěr? Je zde až moc podivných náhod, které nasvědčují tomu, že 2pac je stále naživu:)

Nášnázor na věc je takový, že útočníci přišli s cílem 2paca zabít, ale onpřeci jen měl vestu a tak útok přežil. O jeho úniku smrti vědí podlenás jen jeho nejblůižší přátelé, kteří odmítli podat výpověď policii atak spolu s ním zinscenovali jeho pohřeb s tělem jiného černocha

vložil: sevasito ¤ Komentářů (0)
07.Únor 2009
MILOVNÍCI RAPU
Každej doufám ví že rap je ten nej,
a kdo ne ten je beztak teplej.
Jestli mě kámo nechceš nasrat,
tak stohodle blogu vipadni a běž se vysrat.

RAPU ZDAR
vložil: sevasito ¤ Komentářů (3)