Jen tak ruzne   01.Leden 2007


"Láska - to je nadání pro pokoru a odpuštění."
"Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dnové, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci."
"Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo."
"Na cestě k opravdové lásce leží tři velké balvany, jimiž jsou sebeláska, ješitnost a žárlivost. Dokud je neodvalíš stranou, nedostaneš se kupředu."
"Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná."
"Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen."
"Myslet lze jen rozumem, ale chápat jen srdcem."
"Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratí přítele."
"Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem." napsal/a: trynitrix 17:07 | Link komentáře (0)
Chtěla jsem si užívat a nevázat se citově.
Ze začatku to šlo, ale city byly rychlejší než já-předstihli mě!!!
Asi jsem se zamilovala je to krásný pocit mít někoho rád po takové době.
Ale stejně je v tom problém oba se navzájem chceme, ale on ma dívku.
Myslím se že je to jen chvilkové pobloznění, ale člověk nikdy neví jak to doopravdy vlastně je! Ale jedno vím vzbudil si ve mě takovou neskrotnou touhu abych se ti celá odevzdala.!!!
PS:Pro Vaška
napsal/a: trynitrix 18:54 | Link komentáře (0)
Jdeme mlčky vedle sebe, já vedle cizího kluka, kterého jako bych dávno znala, ze kterého cítím, že přede mnou skrývá něco, co nějak zasáhne do mého života, do té části, kterou ještě ani netuším.

Cítila jsem, jak mi srdce divoce buší a na okamžik zauvažovala, jestli jsem se nezbláznila. Uchopil mou ruku. Je to úplně nový pocit, jako že patříme jeden ke druhému. Jeho dotek se sděluje mému tělu lehkým zamrazením.

Gesto přišlo tak nečekaně, že jsem trochu ztuhla, přestože bych se nejraději odevzdala tomu pocitu, nechala se zatáhnout do lásky a dala se políbit. Dal mi pusu a okamžitě ve mně vzbudil nezkrotnou touhu.

V jeho očích čtu jasnou zprávu, srdce mi buší, pociťuji to zvláštní co nás tajemným způsobem spojuje. Jeho obličej se stále blíží, jeho oči, ústa, líbá mě, něžně cítím vlhkost jeho rtů, jejich teplo, čekám na dotek jeho jazyka. Když se sním setkám, setkávám se s lahodným ovocem. Byl to něžný polibek, který se stupňoval, trval dlouho a čas se zastavil. napsal/a: trynitrix 18:25 | Link komentáře (0)
Nekonečný pohled – dnes jsem tě spatřila jak scházíš ze schodů tak skloním hlavu a když jsem vycítila tvojí blízkost pomalu ji zvedám.
Bylo vidět že chceš, abych se na tebe podívala, vytoužený pohled. Oči se setkali.
Připadalo mi to jako, kdybys můj pohled vyhledával a po chvilce jsi ho dostal. napsal/a: trynitrix 18:23 | Link komentáře (0)
Chtěla bych tě popsat jaký jsi, ale neznám tě, chci tě strašně moc poznat. Znám tvoje vlasy, oči a rty ,ty máš k zulíbání , tak moc bych je chtěla okusit. Jsi to ty!!!
Když se potkáme usměješ se hezky, koukneš mi hluboko do očí jako kdybys něco po mě požadoval, ale já nevím co, vždy to skončí u pozdravu, který mě aspoň zahřeje.
To se stává vždy, kdy se spolu potkáme…
napsal/a: trynitrix 18:22 | Link komentáře (0)
Se slzami v očích svírám medvídka a sním... V ruce držím tužku, nejsem schopna to napsat. Nejde to. Nemohu ti to dát najevo takto... ublížil jsi mi, to se neodpouští, ani jí ne. Byla to moje nejlepší kamarádka a vy jste mě zradili, oba. Raději si lehnu na postel a zavřu oči. Sním o dni, kdy přijde. A já vím, že se tu ukáže... Ale já ji zase neuvidím... bude mi stát přímo na nose, ale mě zaslepí někdo jiný... Uvidím ji až později, až mi dá najevo, že ke mně i on něco cítí... Pak budu šťastná... Až přijde... Až se tu objeví... láska... napsal/a: trynitrix 18:10 | Link komentáře (0)
Láska je pohádka života - s tím rozdílem, že nemívá vždy šťastný konec.

Láska je prales, do kterého když někdo jednou vstoupí, je okouzlen a nenajde cestu zpět.

Láska je jako sklo: rozbije se, když ji uchopíš příliš nejistě, nebo příliš prudce.

Kdo by si neliboval v protahování té slastné chvíle, jež předchází prvnímu polibku, když dva, kteří k sobě pociťují jistou milostnou náklonnost, se již mlčky rozhodli, že se políbí, když jejich oči to vědí, jejich úsměvy to věští, jejich rty a ruce to již cítí, ale oni pořád odkládají okamžik, kdy se jejich ústa něžně setkají poprvé.

Láska může zemřít na pravdu, přátelství na lež.
napsal/a: trynitrix 18:08 | Link komentáře (0)
Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu. napsal/a: trynitrix 18:00 | Link komentáře (0)
Láska je jak dým, jak vdech se rozplyne,
láska je plamen, který v očích žhne,
láska je moře vyplakaných slz,
láska, jak každý ví, je
zákeřný jed i balzám hojivý. napsal/a: trynitrix 17:58 | Link komentáře (0)
Nezáleží na tom, kolik člověk váží, aby si získal lásku, obdiv, uznání... Láska se nedá vážit na kila, ani na deka. Láska buď je, anebo není. napsal/a: trynitrix 17:56 | Link komentáře (0)


Starší články >