autor: urisek | 19.Srpen 2007
1. FC VMG Kyjov : FK Apos Blansko 2 : 4 (2 : 2)
Branky: Beneš, Cupal, Matuška, Svododa.

Sestava: Suchý, Kunc K., Fiala (Rybář M., 24), Sehnal, Zouhar (Rybář J., 78), Rychnovský, Ťoupek, Cupal, Beneš, Matuška, Svoboda (Kunc J., 83).

Do zápasu nenaskočil Tomáš Antal, zraněný Měšťan a Gregor s týmem ani neodcestoval.
Trenér: Stupka

Záhy po úvodním hvizdu se po dvou nešetrných zákrocích ze zadu vykartoval domací hráč, musel tak předčasně po 8 odehraných minutách do sprch. Toho využil Apos k uvodní trefě Beneše a ujal se vedení 0:1. Kyjov se ale Blanska nezalekl ikdyž měl o jednoho muže v poli méně, a tak po chvíli srovnal na 1:1. To se však nelíbilo hostujícímu kapitánovi, když po krásné akci Rychnovského převážil misky vah opět na stranu Blanska Cupal. Do poločasu ve 43. minutě stačil Kyjov ještě vyrovnat, 2:2.
Do druhého poločasu nastoupili obě mužstva beze změn, lépe však do druhé půle vstoupili hráči blanenského Aposu když hosty poslal do vedení Matuška. Kyjov se už pouštěl do ojedinělých akcí a Blansko ke konci zápasu nijak netrápil. Konečný výsledek upravil Svoboda na 4:2 pro Blansko.