vejric

já a hokej

Tento blog nebude jen o mě ale také o hokeji který hraju závodně za HC DĚČÍN. Tak že část tohoto blogu věnována mému týmu a jeho výsledkům.

Aktivní sport         florbal, fotbal, hokej, lyžování, snowboard
Pasivní sport         atletika, basketbal, cyklistika, fitness, fotbal, lyžování,          plavání, snowboard, stolní tenis, tenis, volejbal
Otevřenost         extrovert
Povaha         střízlivý,mírumilovný, spolehlivý, vyrovnaný, vůdcovský,  živý, přístupný druhým,společenský, aktivní, optimistický, impulzivní, přátelský

Junioři podlehly Klášterci nad Ohři

V 11. kole ligy juniorů se utkal vedoucí celek skupiny A s týmemDěčína.Domácí výsledkem potvrdili roli favorita a svého soupeře přehráli.Hosté stačili fyzicky jen v první části hry, pak je chomutovštípřekonávali bruslením, souhrou i střelecky. V domácí brance setentokrát předvedl řadou výborných zákroků Kaššák, který potvrdil, žedokáže v případě potřeby „zaskočit“ za kolegu. Jedinou naší branku dal Jiří Šohaj.

Autor vejric
Dne 04.Listopad 2007
V 20:15
Komentáře (0)

Junioři Děčína prohráli s Jabloncem po d dojmem výhry

V neděli 4.11. jsme nastoupily proti týmu Jablonce. V prvním kole sme v Jablonci vyválčily bod za remízu 2:2. Tentokrát sme začali dost špatně a uz ve 2 minutě byl vyloučen nejdříve Bulva, v zápětí Rubeš. Oslabeni o dva hráče v poli sme znovu faulovali, tentokrát Lassig faulem v rohu hřiště. Jablonec tuto přesilovku využil a bylo to 1:0. Poté se hra uklidnila a hrál se vyrovnaný zápas. V 8.minutě hosté po hrubé chybě Kučery dali gol na 2:0. V tu chvíly to vypadalo opravdu špatně ale domací týmse nevzdal a zápas zaslouženě otočil . Poté se dlouho se hrálo vyrovnaně, vylučovalo se na obou stranách velmi nepřesně. Ve druhe třetině se rozdávali také OT  na obou stranách. V našem týmu ho vyfasoval náš kapitán Jirka Šohaj. Do 3.třetiny sme nastupovali s jednobrankovým náskokem za stavu 3:2. V půlce třetiny sme dali gol na 4:2 a pod dojmem výhry sme úplně vypustily konec zápasu. Jablonec hned v zápětí snížil na 4:3. Po 2 minutách hosté dokonce srovnali, My jsme v tu chvíly hráli velmi nezodpovědně a dostali sme na 5:4. Při záchraně výsledku sme dostali 6. gol a bylo rozhodnuto, ani naše power play nic nezměnila na výsledku 4:6. Na konci se schylovalo ještě k šarvátce ale rozhodčí si s tím poradily.