16.Srpen 2007
Reading - Chelsea 1:2 (29. Bikey - 47. Lampard, 50. Drogba)

Brankář Petr Čech se vrátil po svém úrazu hlavy opět na hřištěReadingu. Přestože se opět hráčům Chelsea nepovedla první polovinaodváží si z hřiště soupeře plný počet bodů.
V první polovině zápasu vyráběl Reading soustavný tlak, takže seChelsea nedostala k obsazení půlky Copellova týmu. Po nedorozumění ubranky Petra Čecha se Reading ujal vedení 1:0 díky brance AndrehoBikeye.
V poločase Mourinho vystřídal Sidwella a Ferreiru, které nahradili Claudio Pizarro and John Obi Mikel .
Jose Mourinho dokázal svou strategickou genialitu a vyhráli jsme druhou půlku díky dvěma gólům během tří minut .
Dočkali jsme se v 47. minutě kdy Frank Lampard překonal Marcuse Hahnemanna a stav byl tak srovnán na 1:1.
Hahnemann byl překovnán během tří minut podruhé po krásné přihrávceShauna Wrighta-Phillipse nejlepčímu střel uplynulého ročníku PLDidierovi Drogbovi.
Reading se navíc oslabil po druhé žluté kartě Kalifa Cisseho, když dostal v 72 minutě červenou.

Vložil: xrichix ¤