------>VTÍPKY<-------

29.Říjen 2008

Kdo má zájem o brambory, nechť přijde na pole. Bude mu nakopáno přímo do pytle.

Maminko já už nechci sestřičku!! Tak ji nech a táta ji dojí.

Jde tlustá ženská po chodníku a spívá si: "Kdybych byla jahodou..." Náhle jde kolemdoucí a přidáse: "Toby bylo džemu..."

Víte co má napsáno hypochondr na náhrobním kamenu? "Ja jsem vám to pořád říkal!"

Přijede pohřební auto na sídliště, vyleze řidič, vytáhne dvě rakve, sedne si na ně a začne svačit. Z okna vykoukne ženská a volá: "Jak si to představujete takhle tady svačit na rakvi uprostřed sídliště?" Chlap se pomalu zvedne a povídá: "Prosím Vás, nevíte kde tady bydlí Kučerovi?" "Já jsem Kučerová! Co chcete?" odpoví paní. "Já jen, že Vám vezu děti ze školního výletu!"

"Mami,kdy budu mít prsa jako ty?" ptá se dcerka. "Až budeš velká," odpoví maminka. "A tati, kdy budu mít mezi nohama co máš ty?" - "Až bude maminka v lázních."

"Mami!?" "Ano?" "Máš ještě takové želé??" "Ne! Vždyť víš, že otec měl jen dvě oči!"

"Mami!?" "Ano?" "Proč děda tak kličkuje?" "Drž hubu a nabíjej!"

Hurvínek s Máničkou v lese. Mánička se svlékne do naha a říká Hurvínkovi, aby jí udělal vzpomínku na celý život. Hurvínek vezme klacek a vypíchne jí oko.

Mamut prochází pralesem a najednou ho přepadne stádo mladých slonů. Sloní ho zmlátí a odejdou. Mamut se zdvihne, otřese se a zanadává: "Zkurvení skinheadi!"

Kohout přinesl slepicím pštrosí vejce a říká: "Dámy, nechci kritizovat, jenom ukazuji, co se delá v cizině."

Letí si netopýr po lese, najednou narazí do stromu a povídá: "Sakra, já se s tím walkmanem jednou zabiju."
:-D

Vezmou se mravenec se slonicí. Mají nádhernou svatbu a ještě hezčí svatební noc. Vyvádějí tak, že slonice z přívalu slasti zemře. Když to mravenec zjistí, sleze a povzdychne si: "Ach jó, jednou v životě si pořádně užiju a teď abych celej život kopal hrob!"

Je lev v jeskyni a běží kolem zajíc. Lev na něj: "Zastav ty hajzle jeden ušatej a řekni kdo je král zvířat!" - "Ty," řekne zajíc. Tak ho lev pustí. Za chvilku běží okolo gazela a lev zase: "Zastav ty sviňo skákavá a řekni, kdo je král zvířat!" - "Ty!" A lev gazelu pustí. Jde okolo slon a lev na něj: "Řekni ty mrcho nosatá, kdo je tady král zvířat!" Slon vzal lva chobotem a zatáhl ho do křoví. V křoví byl strašnej rachot a lev se sotva vypotácel se slovy: "Taky mě nemusel mlátit, když to neví."

Jaký je rozdíl mezi blondýnou a zubním kartáčkem? Kartáček si navzájem nepůjčujeme!

Koně: Proč dal Bůh blondýnkám o dvě procenta více rozumu, než koním? Aby při přehlídkách nesraly na ulici.

Jede blondýna autem a zastaví ji policita: "Řidičský průkaz, slečno." Blondýna nejdříve nechápe co to po ní policista chce a ten se jí snaží vysvětlit, že na řidičáku má svojí fotku. Blondýna se klepne do hlavy a vyndá z kabelky zrcátko. To podává policistovi. Policajt zrcátko přijme a začne se omlouvat: "Promiňte...nevěděl jsem, že jste taky příslušník."

napsal/a: xxMisa 23:00 Link


Komentáře

« Domů | Přidej komentář