www.yenda.net/blog

abych nikam nemusel a měl to hezky "pod kontrolou" napsal/a: yenda_net 22:43 Link komentáře (0)
Esli to někoho zajímá.. včera nad ránem jsem dokončil (po několika letech) rozpracovanou práci - "fotocestopisy".
Pokud máte chvilku čas, první fotky se už objevují (postupně i s popisky) na:
www.yenda.net (v dolní části - předpokládám, že k nepřehlédnutí:-)

Podobně jsem se "vyřádil" na Peru i na Panamě. Ale aktuální je Nikaragua a Guatemala. Takže, najdete-li odhodlání - pár minut, či dokonce déle - ulejt se ze svých poviností:-) a chcete-li se i zasnít, nakoukněte..
(vítám veškerá hlášení o nesmyslnosti, nefukčnosti, hrubkách, či jiných
anomáliích - do vzkazů) napsal/a: yenda_net 20:27 Link komentáře (0)• rozdíly..

12.Červen 2006

Život prý není o tom, co se stalo, ale CO a JAK si TO pamatujem. Učím se tedy rozeznávat jemné rozdíly mezi SNY a vzpomínkami. Hledám harmonii, smyslnost a krásu.. a možná dívku, se kterou lze na FOTOGRAFII zastavit čas. Nic však neslibuji... napsal/a: yenda_net 22:10 Link komentáře (0)
Jsem poutník mezi stíny, jež na chvíli zastavil se ZDE. * Jako student žízním po vědění. * Jako muž toužím po ženě-bohyni. * Jako magor tvořím nepochopitelné situace. * Jako mladík naslouchám radám starších. * A jako stařec šířím drobky moudra kolem sebe:-) napsal/a: yenda_net 16:32 Link komentáře (0)• Anketa 1.- 8. 5.

08.Květen 2006

Z mnoha desítek odpovědí vybráno.

.:.

------------------------------------------------
Ptám se: Proč si u mě také klikla na ANO:

10% a) už ani nevím - omylem nebo náhodou
21% b) byla jsem zvědavá, co bude dál
64% c) připadls mi jako zajímavej..
3% d) sbírám body a tak jsem čekala nějaký i od tebe
1% e) nevotravuj!
2% f) jiné


.:.


ps:
Hledám dívku na focení..

matematická úloha:
polovina z "promyslím si to" řekne "možná"
čtvrtina z "možná" řekne "určitě"
a osmina z "určitě" chce fotit:-))
no a jen z každou druhou z nich nakonec chci fotit já..
OTÁZKA:
kolik dívek si to promýšlelo, když jsem letos fotil tři?

za správnou odpověď - malý pivo
napsal/a: yenda_net 13:45 Link komentáře (0)• Narozky

28.Březen 2006

V neděli jsem měl.. a slavil v pátek i sobotu.. opožděné milé gratulace ještě "snesu" napsal/a: yenda_net 21:04 Link komentáře (0)• diskuse

12.Únor 2006

Chvilku jsem se tu zas rozhlížel a nakoukl i do diskusí. To že jsem tam něčím přispěl beru jako chvilkový rozmar a skoro omyl:-) taky signál, že trávit víc času tady, než s knihou, kytarou či foťákem.. se mi opravdu nechce! Přiznávám.. vyznávám se ze svých prohřešků.. mějte se tu fajn napsal/a: yenda_net 14:17 Link komentáře (0)• Fičák

05.Únor 2006

..já to říkal, Valentýn, Velikonoce, Vyvolení 2 a máme na krku další Vánoce.. to to letí. Ale to jsem dnes napsat nechtěl. Spíš mne překvapilo, jak se tu už vochomejtám nezvykle dlouho a dva měsíce jsem do deníku nic nenapsal. Pravda, hrál jsem si trochu se svým expterním profilem http://MOJE.libimseti.cz/yenda_net/ ale to je asi jedno..

Místní prostředí mne na přelomu roku FASCINOVALO. Došlo mi, že před deseti lety, kdy jsem vláčel první kufříkový mobil a zažíval prvotní nadšení při pokusném propojení modemem dvou vzdálených počítačů, kdy pomocí BBS s kamarádem na druhém konci Prahy jsem si vyměnily první "tady orel, čaues, jak mne slyšíš, přepínám".. a dnes, to vypadá, že skoro každý dřepí doma u poče a místo aby vytáhnul běžky, brusle či alespoň svou línou zadnici na mráz - tady "četuje":-) Třeba já..

Jo a taky ta příroda, kdy děvčata kolem dvaceti vystaví svou svůdnou fotku v plavkách a čekají, že minimálně Baroš dnes nemá nic jinýho na práci, než jim napsat:-) Dívky, které se představí:
jsem ne/normální slečna (podle sebereflexní pozice)
co se ráda baví (neuvede, že její největší zábava jsou telenovely)
co poslouchá dobrou muziku (neví, že pro některé je otřesný country nebo nesnesitelná dechovka právě to, co pro jiné prima SKA či hipHop:-) a čeká na svého svalnatého, voňavého, bohatého prince.. přičemž druhý konec se hemží stárnoucími ženatými obtloustlými existencemi.. případně prima skejťáky, zhulenkami, technaři, metrosexuály, posledními rokery - metaláky i depešáky, sportovci z fitek, intoši z čajoven..
prostě námi CHLAPY.

--------

jak je ten život mnohotvárný! ----
když kráčím ráno do továrny ---
na peníze - ty krásný ---
odpustky za neštěstí.. ---
jek je ten život rozevlátý ---
když při svačině o devátý ---
své vzpomínky za sny ---
vyměním a bílé pěsti ---
zčervenají ---
úlevou ---

tak tak nějak:-) yenda - onLine napsal/a: yenda_net 12:16 Link komentáře (0)• Výročí

01.Prosinec 2005

Figuruju tu dnes přesně měsíc.. teda zaregistroval jsem se asi o týden dřív.. A prej má dneska narozky Woody Allen - né že bych ho miloval a baštil, ale některrá jeho dílka znám i literárně a často na něj vzpomenu právě tady, když něco napíšu a pak se dočkám odpovědi.. připadám si jako nepochopený MIM v černém trikotu.. kdy W.A. popisuje své pocity při pantomimě PIKNIK: "...mim začal rozkládat výletní deku a mne se okamžitě zmocnil starý zmatek. Buď rozkládal výletní deku, anebo dojil malou kozu - pak si velmi složitě zouval boty, až na to, že si nejsem jist, jestli to byly jeho boty, protože jednu z nich vypil a druhou poslal poštou do Pitsburghu... nebo jen znázorňoval muže, který projíždí s golfovým vozíkem otáčivými dveřmi - nebo možná dva muže rozebírající rotačku (jak to souvisí s piknikem, mi uniká)" ...hlavně že si rozumíme:-) napsal/a: yenda_net 23:43 Link komentáře (1):•)

29.Listopad 2005

kradl koně -
prznil ženy -
je to tak - - -
život by pro něj -
pozbyl ceny -
kdyby to dělal naopak napsal/a: yenda_net 23:38 Link komentáře (0)


Starší články >