Anděl

12.Únor 2009

Celý život žiji v iluzi. Iluze o lepším světě, o dobru,lásce. S mým životem se mísí životy jiných. S některýmiv dobrém, s některými ve špatném. Ani nevím, proč takový život žiji,když mě působí jen bolest a trápení. Svět, ve kterém žiji, je hrůzně rozdílnýod utopie v mé hlavě. Dobro v tomto světě existuje jen málo, a toještě závisí na subjektivním názoru, jak kdo dobro chápe. Lidi na tomto světěnejsou hodní. Nic není tak, jak by mělo být. A láska? Mno, tak to je naprostýklamání lidí, kteří potřebují v životě mít cíl, kterého by rádi dosáhli.Láska neexistuje. Dobře, to znělo moc tvrdě. Znám jeden pár. Ten pár mádokonalý vztah, plný pochopení a lásky k sobě. Je to jediná světlá výjimkav tomto černém světě. Je to má naděje, naděje v to, že moje hloupéiluze nejsou jen iluze, ale také skutečností. Ve své samotě jsem si přál potkatněkoho, kdo by mi mé iluze změnil ve skutečnost. Říkejme tomu Víra, Bůh,Universum, ale dostal sem odpověď. Mou cestu zkřížil Anděl. Nikdo jiný by měneuvěřil. Já však věděl, že existuje. Bylo to ženské zjevení, krásné a dokonaléjako kapka rosy na stéble trávy při východu Slunce. Nejdřív jsem se ho strašněmoc bál. Tak moc mi rozuměl až mě to děsilo. Chtěl mě znát, však já se ho bál.Bylo to vzájemné. Nikdy jsem nic takového necítil. Pocit strachu a radosti současně.S postupem času jsem již neměl strach z něj, ale o něj. Bál jsem se,abych se neprobudil a nezjistil, že to byl jen sen. Bál jsem se o něj, jako omálo co v životě. Měl jsem ho rád jako přítele, jako část duše, která michyběla. Dotkl se mě, a mnou projela vlna něčeho tak neskutečného, co jsem sidokázal doteď jen těžko představit. Byl to okamžik samotné dokonalosti. Jak toovšem bývá, člověk se nakonec probudí. Všecko krásné pomine a zůstane stát sámuprostřed tohoto světa. Toho Anděla jsem ještě jednou potkal. Pověděl mi, že tonebyl sen, jen se spletl.  

napsal/a: zeman007 00:02 Link komentáře (0)oslava narozek ve 14

07.Srpen 2008

Tezko rict, zda to vubec nekdo cte, ale aspon treba pro toho jednoho ctenare, sem napisi par  radku:)

Ma oslava narozek, konana vcera v klubu 14ka, byla, jak to rict...uz vim...LEGEN....wait for it...DARY;)
Pozval sem lidi z ruznych casti meho zivota (VS, gympl, karate, volny cas). Nakonec prislo vic lidi, nez sem cekal. Duvod, proc se tahle party az tak moc vydarila, nevim, ale predpokladam, ze hlavni ukol opit oslavence byl splnen, tak snad i proto:)
take bych se rad omluvil vsem, ktere sem pohorsil tim, ze sem byl chvili bez tricka:)  Stalo se to vlivem mich byvalych spoluzacek, ktere me o nej obrali a posleze odmitali vratit:)

Jinak verim, ze se vsichni bavili stejne dobre jako ja a rad bych timto blogem podekoval vsem, co se vcera ucastnili, sou soucasti meho zivota, a ja je mam vsecky moc rad:) DEKUJI!!!


ps: aspon v teto dobe, kdy rozjezd 92(směr Černého) nejezdi pres Husovu, ale kolem Mahenky, ...tak tam opravdu nezastavuje:) napsal/a: zeman007 21:39 Link komentáře (1)"miluju skolu"

23.Březen 2008

Dnesek je úžasný den:)
Pochopil sem se, že pomáhat lidem, znamená pomáhat. To je dobře , ne? mno teoreticky ano, škoda jen, že pomáhám jen jim, a sobě ne:) určitě se vám to už někdy stalo...s něčím se drbete děsně dlouho, pak to pošlete někomu, přece nebudete soukromník, kdo nestíhá. To se přeci dělává, že? Ovšem když vy pak máte míň bodů jak všici, komu ste pomáhali, radili, tak to docela naštve:) Sou lidi, co se snaží něco udělat, a sou lidi, keří se na všecko vyse*ou a čekaj až to nějakej dobrák udělá a pošle jim to, aby to předělali, a měli víc bodů jak on. Je to spíš Murphyho zákon,...ale, je to tak.

Vzhledem k mému výkonu z posledního testu TWS, odmítám již cokoli svého rozesílat, či někomu pomáhat. Upřímně...nevyplácí se to;) napsal/a: zeman007 22:45 Link komentáře (1)Krollovy 19-tiny:)

03.Listopad 2007

Největší hláška večera:,,Ukaž mi sysla Moňo!"  


Je skvělý mít báječný kamarády a oslavit s nima narozky....ale zatímco narozky jsou 1x do roka, kamarádi sou tu na věky


...and HAPPY NEW YEAR napsal/a: zeman007 23:17 Link komentáře (0)odpoledne s Deniskou:-*

12.Říjen 2007

Začátek byl kolem půl 3 na Čáře. Někteří lidi se znali, a někteří ne. Hlavní záměr dnešního odpoledne bylo pokecat s Deni a zahulit vodárnu(teda 2). Zašli jsme, někteří poprvé, do Skleněné Louky blízko takového růžového domu.
To co se tam odehrávalo se nedá nijak vyjádřit slovy. Byla to zkrátka SENZACE. 7,5 hodiny naprosto stoprocentní bestiální zábavy. Úžasní lidi, 2 vodárny, a jedno nezapomenutelné odpoledne.
Lidi, Děkuju....ps: krásná pinklice napsal/a: zeman007 23:04 Link komentáře (0)rozlučka s Luckou

21.Červen 2007

včera sme byli nejdriv v picerce, a pak sme sli do facek...dozvedel sem se zas neco novyho o Plachovi:)))
poznal novy lidi,  a  ted rano su o5 zmateny.....delam si kafe bez vody   a to proste nejde....

no doufam ze si to Lucka v tom Spanelsku uzije !!!!!
mozna by mi mohla i neco dovyzt

a jinak sem byl vcra nejak az moc sentimentalni a premyslel o lidech, na kery se snazim zapomenout.... napsal/a: zeman007 11:32 Link komentáře (0)Motto dne

17.Červen 2007

Dneska sme si sli s Moňou, Ščórem a Myšákem sednout ke Kosovi, a vymysleli sme takovy hezky brnensky motto.

"Šalina vozí brňáky, tramvaj vozí ču*áky."


napsal/a: zeman007 22:47 Link komentáře (1)deníček

09.Březen 2007

Muj mily denicku,
o5 nemocen napsal/a: zeman007 17:28 Link komentáře (0)