O autorovi
Autor blogu
Jméno: zhava-koule
Region: Teplice
O mně: jsem pohodová holka která má ráda srandu a vše kolem ní.Nemám ráda namyšlené lidi a nesnáším přetvářky a všeljaké lži!!!!Ráda říkám vše do očí!
Můj profil

Kategorie

Tento blog si davam kvuli basnickam a mich smutnych ci veselich hystorkach!!Tak doufam ze se vam to bude libit
27.Říjen 2008
Dopis.....
Ahoj...
Nevím jak Tě oslovit - už nevím jak. Dala jsem Ti už všechna oslovení a jmena a Ty...teď už je to stejně jedno...
Teď, už všechno víš... všechno. Víš co cítím, o kom sním a snad možná dokonce i kdo nebo jaká jsem...
Netuším jestli utíkáš ze strachu, z toho co k Tobě cítím, ale utíkáš. Od chvíle, co jsi se všechno dozvěděl jsi se změnil...stal se z Tebe někdo jiný...utíkáš snad před city za maskou zrádce a povrchního parchanta, kterým nejsi a nikdy jsi nebyl? Nebudu se vnucovat - nejsem taková.
Dokážu milovat čistě a upřímně, ale v to Ty nevěříš - nevěříš mě...věříš pomluvám a jiným lidem...a to bolí, bolí mnohem víc než skutečnost, že se mnou nebudeš - už ani jako kamarád...proč???
Pořád nechápu proč, proč jsi to udělal - doufám, že jsi se skvěle bavil, když jsi psal jak moc Ti chybím, jak se na mě těšíš a oslovoval mě miláčku...a potom se ani neozval.
Jaký je to pocit, chtít po ostatních upřímnost, ale sám jim do očí lhát?
Víš co je však zvláštní - i přes tohle, přeze všechno Tě pořád miluju - pořád stejně moc. I když tím ubližuju sama sobě. Kdysi jsi mi řekl: "Žij dnes a bojuj zítra." Zkus se tím řídit i Ty...žij dnes - miluj, veř a doufej...občas se zklameš, ale to patří k životu...nejdřív musíš začít žít a až potom je za co bojovat...
Jednou pochopíš...pochopíš co jsem k Tobě cítila a cítím...třeba si potom uvědomíš kolika lidem jsi svým chováním ublížil...

 

vložil: zhava-koule ¤