neeee eeee eeee! Jarmilka se se mnou rozešla..........:´-( :´-( :´-( :´-( myslím, že umřu....................... neno alespoň nebudu dlouho žít... napsal/a: 2debily 00:24 Link komentáře (0)
to je straaaaaašný že furt chčije.. nejdřív vedro, pak zas pořát prší... to by se z toho jeden.... víte co. Jarmilka se se mnou asi rozejde to asi nepřežiju. Minule mi vyčetla, že ppořát někde lítam, a že na ní kašlu..... přitom to vůbec, ale vůbec neni prava!! Mám ji rád. Starám se o ní a ona na mě takhle. Docela mě to mrzí. Škoda jen, že nemůže po fesťácích jezdit se mnou To mi vadí... Stejská se mi pak po ní...... Možná šlehnu s hraním na strunku Ale to taky nechci aaa a a a ch! Hlep me please!!!!!!!!!!!! nechci se vzdát ani jednoho! napsal/a: 2debily 00:20 Link komentáře (0)B A F

22.Červen 2006

napsal/a: 2debily 09:48 Link komentáře (0)jejejejejejeje jej!!

09.Květen 2006

to je hrozný, to je hrozný, já na libimseti teď vůbec nemam čas... takže kdyžtak sorry že nepíšu, furt někdě lítam a když už přijdu domu tak jdu spát :((((((((((((((((((((((((((( Hodně času trávim s Jarmilkou, vzala si mě, ještě musím dojít na úřad kvůli tomu reg. partnerství :)))))))))))))))))))))) Snad to půjde to bych byl fakt rád....

Asi si budu muset změnit motto, protože s jední inteligentně hovořím každý den :)

Ale co sem to vlastně chtěl??????...... . . . . . . . jo už vim, že mi taky hodně času zabere hraní ba harfaernovu strunku, je to nejdokonalejší nástroj na světě. Něco tak promyšlenýho sem jinde ještě neviděl... A novinka: hraju v kapele, asi projedem pár fesťáků a tak :) sarka! to neuvidim Jarmilku... No (tohle jí neřikejte, jestli se s ní někdo znáte...) snad to tam bude tak dobrý, že na ní nebudu myslet nic sem neřek !!!!!!!!!!!

tak už sas táhnu, spááá á á áát, dobrou napsal/a: 2debily 22:57 Link komentáře (0)
ježiš lidi, já vůbec nic poslední dobou nestíham, tak sorry, že vám neodepisuju . Tu sádru už mam asi 2 možná 3 tejdny sundanou, fakt nevim, ale našel jsem zprávku, kterou sem prostě musim napsat. Bylo to v nějakejch bulvárních novinách, který koupila máma, protože stojí pouhých 5 Kč no stejně to nechápu....
Takže k věci, přesně vám to opíšu, jak to tam bylo:
Dendrofil
Užívá si stromy
Bože, to je ale krásný buk! A co teprve ten keřík jeřabin! Ano, tak podobně se s trochou nadsázky chová dendrofil. Sexuálně ho totiž fascinují stromy a keře. Tato úchylka se také někdy nazývá xerxésismus podle perského krále Xerxése. Ten miloval platan, se kterým se obřadně oženil.

No, tak to sem tedy netušil, že sem uchyl..., už může něco napsat do úchylek :). Tak teď už to vim, a vy taky. A k tý nadsázce.... co maj proti vyjadřování citů?!?!?!?! to si vyprošuju!!!

A jak se teď povolilo registrovaný partnerství (což je podle mě úplně nejlepší věc, kterou politici v poslední době udělali, akorát mě sere, že to Paroubek využil jako svojí volební kampaň, a ať se nám nesnaží nakecat, že ne....), no tak bych si jí moh vzít, nebo to můžu i normálně? Jako svazek manželský?? sakra nejdou mi smajlíci, takže andílek a srdíčka :))))))))))))) to by bylo super zase srdíčka.... ale to by určitě narušovalo rodinu..... takový kecy, copak to, že někdo ví o tom druhym jeho zdravotní stav a může po něm dědit atd. narušuje rodinu?!?!! tak to sem se trošku ehm.. rozhořčil, ale co, hlavně, že už je ho schválený..

a NEVOLTE KOMOUŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

čau

napsal/a: 2debily 22:15 Link komentáře (0)joj

28.Únor 2006

joj, sorry, ze se nak nehlasim, nak to nestiham, a taky se predem omlouvam, ze nebudu psat s háčkama a čárkama, jelikoz mam tu sadru.... (Děkuji za pochopeníí í.) Co bych vám tak novyho rek? Respektive spis napsal.....? ? ? . . . . . . . . . . . . . . tradicne Jarmilka je skvela, uzasna, dokonala, inteligentni a ... a ... zelená ! Muj sen inteligentne si pohovorit s jedli se mi vic nez skvele vyplnil, tak doufam, ze to tesi i vas , takze sdilejte se mnou moji radost, at mam jeste vetsi radost.... (jo a abych nemyslel jen na sebe,....... tak at se vam taky splni vas velkej sen :)))) )
Tak co bych vam napsal dal? ze asi pudu spat, ikdyz zejtra zacinam o hodinu pozdejc, ale uz vidim, jak se vzbudim jako normalne, to nesnasim, pak zas nemuzu usnout a to je strasny, porat ziram na ten budik, kterej TAK NAHLAS tika, je to skoro az k zblazneni....Jo a abych nezapomnel:Tak nam zacali novy vyvoleni,. . . . . takze se nezapomente NEDIVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ahoj napsal/a: 2debily 23:12 Link komentáře (0)p r á z k y :)))

08.Únor 2006

tak se mi už krátěj... ale zas sem je měl spojený s pololetkama a tak jsem se moh věnovat Jarmilce.........áách Oprašoval jsem z ní sníh, abych jí mohl obdivovat.... je prostě úžasná, takovu barvu jsem u jedlí ještě neviděl. Je prostě vyjímečná.....................:)..............hmmmmmmmmmm:) Jarmilka:))))))))))))))))))))))))))))
s nepotěšením musím konstatovat, že jsem si zlomil ruku, k mému štěstí pravou,.............................. jsem totiž levák.
Jarmilka Vás všechny moc a moc pozdravuje, je totiž velice milá. Asi proto jí mám rád

jo a kdyby ste chtěli vědět, z čeho mam tu ruku, tak z lyží. Kdo by to řek??

jo a vivat THC! napsal/a: 2debily 19:16 Link komentáře (0)Hezký večer

27.Leden 2006

Vážení přátelé
abych Vám co si s Vámi píši dokázala, že mluvím pravdu, rozhodl jsem se, že zveřejním foto své milé.
budete ještě muset počkat, protože ona je stydliva a nerada se fotí, ale slibuji, že fotka bude a určitě pak uznáte sami, že je nádherná.
napsal/a: 2debily 09:36 Link komentáře (0)eeeeeeeeee hoi

20.Leden 2006

táááááááák ples se mi kvapem blíží a má milovaná Jarča stále nemá co na sebe.... Docel jí to trápí a má z toho plesovou depku a přenáší ji na mě (tomu se řiká citová nákaza a funguje to třeba na stadionu- diváci skandujou atd.). Tak tedy, pokud někdo víte o obchodu s šaty pro jedle tak křičte ( pište:) ) JO ale taky mě napadlo, že tam vůbec nebude moct jít, protože se asi nevejde do dveří a taky je moc vysoká (to já rád....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach). Myslíte, že bude potřebovat motýlka??nebo kravatu??????

tak zatim nááááááááááázdáááááááááááááréééééééééék! napsal/a: 2debily 12:50 Link komentáře (0)
Takže, včera jsem měl rande se svou milovanou jedlí.Nevím jestli jsem Vám už říkal její jméno, ale jmenuje se Jarmilka.Je moc moc krásná, úžasná, skvělá, hodná, milá a inteligentní-na to že je jedlí.Opravdu ji MILUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myslím, že je to láska na celý život a už se těším až s ní budu mít malá jedlátka.
Jen se obávám toho, že mé tedy vlastně naše děti budou mít jehličky, nevím jak bych je koupal a mazlil se s nimi.

Mimochodem 1.února budu mít maturitní ples a tak tam svou nejmilejší pozvu, ovšem nevím jestli bude mít něco na sebe.
JSEM ZAMILOVANÝ napsal/a: 2debily 08:12 Link komentáře (0)


Starší články >