01.Únor 2020, napsal Azazel-Andel v 21:18
Chrám svatého Lukáše je křižáctví chlouba.. a Já vás tu vítám a půjdeme dál. Tak to jsem si pro takové antré vypůjčil a poupravil Vaška Neckáře. Starší ročníky jistě budou znát.
A tak tedy půjdeme dál. V chámu svatého Lukáše totiž Boží království vaří. Ano, Boží křálovství paří, Boží království to vaří, to smaží, to jede dopředu, to jede nahoru, to strhává zástupy, aleluja, Boží království nic nenechá stát, Boží království nakope všechno, Azazel do prdele, a dál a dál.. Katolická církev, Bůh - existence, Svědkové Jehovovi, Kaple, Křesťanské knihy, Ateismus vs. víra v Boha, Setkávání křesťanů, Římskokatolická církev, Co je to evangelium, Obraz a podobenství Boha a dál a dál Boží království vaří a tvoří nové diskuze v chrámu svatého Lukáše.


Boží království vaří


Bůh absolutního rachotu z Diskutníků se přesunul do chrámu svatého Lukáše. Věří a milujou a milujou a věří, o Bohu onanujou, nejen když sněží, a strašně moc ho potřebujou až z toho Nikole Muchové.. ehm.. no poslechněte si Muchu sami..


Mucha - Ježíš


Z toho jak Boží království vaří v chrámu svatého Lukáše je jistě rozvrkočená i novomanželka (bratra Lukáše) Grantíka Agátka, učí přeci na křesťanské škole. Nevím, jestli si ještě před svatbou nechala u svého nastávajícího v Písničkách na přání zahrát třeba tento song "Pojď do zadku, protože miluju Ježíše" (poznámka: Jak je i uvedeno v komentářích pod videem, překlad "Fuck me in the ass" jako "Pojď do zadku" je vskutku kouzelný, že.. ovšemže). Rozhodně bych doporučil Grantíkovi tento výstavní song zařadit na playlist.

Garfunkel & Oates - Fuck Me in the Ass Because I Love Jesus


Bůh je ale jenom jeden, Bůh absolutního spamu je Guru Kouba. A toho mají jen na Libku. Ten vaří, ten spamí, ten jede, momentálně píše pohádky. Aleluja.Krapet jsem vybočil ze zaběhnutých X-fejetonových kolejí. A tak je tento můj počin i na Libkoblogu. A vůbec, proč se bránit výjimečné výjimce pravidlo potvrzující. A ne, nemrdá mi v hlavě.

Anděl Azazel


 
Komentáře (0):