Hězdný čas 497 319

30.Prosinec 2005

Shánění té podivné věci co nikdy neexistovala se protahuje, Král je stručně řečeno nervozní a navíc už se začíná ozívat unava... od posledního spánku je tomu přibližně 300 let, kalkulačka pro převod hvězdného času zustala v Megatoplánu a přes jezero se nedostanem, protože Hádes nemá sluchátka k PD58 přehrávači a vubec ho nezajímá že je hudba v PD58 souborech ilegální, ten chlap je snad sjetej, no kdo by nebyl po 3 000 000 let na malé pramici trochu mimo....
Zejtra se musi něco každopádně vymyslet, už mi v hlavě zraje plán jak vyvolat povstání, zmocnit se sluchátek a s pomiocí temného převozníka uprchnout z nočního vězení... napsal/a: Insequi 01:36 Link komentáře (2)
Myšlenka střídá myšlenku....
jo a taky nesmime usnout,jinak nam loupežníci ukradnou houpacího koně a z tech malejch bo by byly puchejře... nemame mast! a ta se blbe shani, na trhu v koucourkove ji ma nakej Jára Cimrman prej... ale chce za ní Létající stroj... bohužel nemáme psa a dědek nás nepustí do ráje za Adamem co ukradl jedno létadlo v dením království kde se kvuli nepovolenejm technopárty nesmí zpívat a pouštět reprodukovaná hudba.... tamnější král dal zabavit všechny reproduktory a udební nástroje a svrhnul je do propasti v Bushově údolí... prý se to kdysi jmenovalo Amerika.... napsal/a: Insequi 01:17 Link komentáře (0)
Před dávnými a dávnými časy v jedné předaleké galaxii ...

Hluboká temnota zahalila naší zem.
Vydáváme se na složitou záchrannou výpravu.
Takže musime sehnat takový to na tam to abychom to mohli dát panu králi a on nás propustil z nočního vězení... pak budem moci vyměnit sedmimílové boty (sice jen sedmičky, ale smrděj jako desítky) který jsou nám malý za nápoj neviditelnosti, chtěl ho po nás ten děda u dveří do ráje kam je vstup pouze se psem ... napsal/a: Insequi 01:15 Link komentáře (0)
Ukazuje se, že utopie jsou mnohem uskutečnitelnější, než se dříve myslelo. A tak dnes stojíme před otázkou, která nás skličuje docela jinak: jak se uvarovat jejich definitivního uskutečnění?... Utopie jsou uskutečnitelné. Život kráčí k utopiím. A začíná možná nové století, století, kdy intelektuálové a vzdělané vrstvy budou snít o tom, jak se utopií uvarovat a jak se vrátit ke společnosti neutopické, méně dokonalé, leč svobodnější.
Nikolaj Berďajev

napsal/a: Insequi 11:43 Link komentáře (0)