03.Červenec 2009
Bříško jsem odhalila jen pro tebe, psala kantorka deváťákovi

O práci přišlaučitelka (29) v základní škole v Okříškách na Třebíčsku. Se svým dnesjiž bývalým žákem (15) z deváté třídy si totiž vyměňovala více neždůvěrné esemesky.

Vedení školy na'erotický skandál' upozornili koncem června rodiče deváťáka. Blesk pakna podivný vztah žáka a jeho učitelky upozornil zdroj ze školy.

„To bříško jsem ukazovala jen pro tebe,“ koketovala napříkladučitelka se svým žákem po mobilu. Narážela tak na odvážné oblečení,které měla při vyučování na sobě. Je přitom pouhé tři měsíce po svatbě.

Případ minulý týden začali vyšetřovat třebíč ští kriminalisté.„Prověřili několik SMS zpráv a dál případ vyšetřovat nebudou. Trestnýčin ani přestupek totiž nikdo nespáchal,“ uvedla včera stručně mluvčítřebíčských policistů Marcela Lavická.

Přestože kriminalisté nezjistili, že by oba protagonisté školníhorománku navázali fyzický vztah, učitelka dostala 'padáka' za profesníselhání. Ředitelka školy Marie Böhmová odmítla včera opět k ožehavézáležitosti cokoli říci. Když skandál vypukl, poznamenala pouze, žezáležitost vyšetřuje také vedení školy. „Prosím vás, co z toho děláte,vyměnili si mezi sebou pár esemesek a to je všechno,“ zlehčovala tehdysituaci před zraky několika starších žáků jedna z učitelek.

„Pochopitelně to není typické jednání učitelky. Přesto znám případy,kdy mladé, často znuděné ženy hledají v životě něco nového,“ podotkl kpřípadu jihlavský psychiatr Miroslav Skačáni.

Vložil: Rohle ¤