Uvidíme, co se z toho vyklube.

Další den...

Je fakt, že pro mě je to pořád jeden a ten samý. Teď je zrovna asi pět ráno a já přišla na to, jak sem všechno pěkně klikatelně vložit. Tak doufám, že to do večera nezapomenu, dám si párkrát opáčko a budeme tady všickni kamarádi.

P.S.: takových těch "pomojených" výrazů si nevšímejte. Hezky česky a spisovně umím, mívala jsem jedničky, ale jak staré moudro praví: "mluv tak, jak Ti zobák narostl"... tak já tak píšu.

P.P.S.:  když jsem se v prvním článku zmiňovala o mém kamarádovi, který mě inspiroval, tak už je tady. Doufám, že jeho blog se Vám taky bude líbit. Minimálně svou nápaditostí ohledně výběru témat je velice zajímavý, dle mého soudu. Reagovat si však netroufám, první si počkám na svolení.

Dobrou noc

...a teď ještě aby se otevřelo spešl okno... hmm... úkol na dnešní směnu...

Autor Yancha | 13.Listopad 2008 | 05:02

Začátky jsou vždycky těžké...

Ahoj, zdravím všechny, kteří si nějakým způsobem povšimli, že jsem sem něco napsala.

Inspiroval mě blog jistého mého kamaráda (chtěla jsem zrovna na tohle místo dát odkaz.. nezdařilo se.. hmm.. budu to muset ještě trochu vychytat..). Ne že bych se ho jenom pokoušela nějak trumfnout, to budu muset ještě hodně pojíst vtipné kaše, ale každému člověku se v životě dějou věci a přichází na myšlenky, které stojí za to někam zveřejnit.. a nelžeme si, i já budu ráda, pokud si je někdo přečte, napíše svůj názor, komentář či připomínku.

Tak jak jsem řekla, jdu to ještě trocha vykoumat, aby to, až sem zase jednou zavítám a něco vrajtnu, mělo nějakou slušnou formu. Mnu což, mám na to dnešní i zítřejší noční směnu. Času habakuk.

A nějaké info o mě jo? Nestuduju, pracuju. A to v hotelu, takže se někdy dočkáte možná i něčeho vtipnějšího. My tady nikdy nevíme, kdo sem zavítá.

Tedy, jdu na to. Dneska končím velice stroze, páč sem stejně nic nevložím.

 

Autor Yancha | | 00:41
< Novější články