Ahoj, jsem Sára a chystám se zde publikovat své názory na téma Youtube písniček, Youtube videí, tetování a jejich motivů a vzorů. Občas asi taky napíšu o svém autíčku z produkce naší oblíbené Škoda Auto. Máte se na co těšit. Všechny články jsou samozřejmě zcela originální a nikdy nekopíruji. Pokud mi chcete cokoliv napsat, můžete na saras.jays(zavinac)gmail.com. Stejně tak mi můžete dát tip na nějakou svou oblíbenou Youtube písničku nebo Youtube videa, které byste chtěli, aby pořádně v některém z následujících článků rozpitvala. Přes den pracuji, přes noc odpočívám. Jím, sportuji, jsem obyčejná holka. :)

Asi se pustím do rozboru dvou Youtube videí a to hned. Pro selekci videí, která rozpitvávám do detailů používám aplikaci Youtube, která mi pravidelně dává tipy na aktuálně nejpopulárnější videa a písničky, které zrovna zažívají popularitu na Youtube. Když tam vidím nějaké video, obvykle se na něj mrknu a řeknu si, jestli mi zajímá. Pokud ano, druhou věcí, kterou sleduji je počet zhlédnutí. Pokud je počet zhlédnutí v řádech statisíců, je to pro mě dostatečné číslo, abych o videu napsala.
Dnes jsem se rozhodla napsat o jednom videu, které se objevilo před pár dny na BBC a několika zahraničních blozích. Dnes na toto Youtube video upozornil web Trochumimo.cz. Na videu je nějaký opilý či jinak zmatený stařík, který se snaží přejít železniční přejezd právě ve chvíli, kdy na něm projíždí vlak. Celý incident se stal před pár dny na Moravě. Dotyčný měl obrovské štěstí, že ho vlak nerozpůlil na několik kousků. Na videu je poznat, že jediné, co to odneslo byla dotyčného bota, která odletěla několik desítek metrů od místa činu.
Video vidělo na webu půl milionu lidí a objevilo se na několika zahraničních webech, ale to jsem již zmínila. Youtube video perfektně upozorňuje na potřebné dávání pozor kdekoliv a kdykoliv a v jakémkoliv stavu. Je to opravdu nutné, pokud chcete přežít a mít všechny končetiny na správném místě.
napsal/a: sara20202020 22:35 Link


Komentáře

« Domů | Přidej komentář