Blog pro všechny milovníky onanie
03.Září 2009,17:40
Když jsem byla malá holčička, poměrně často jsem onanovala, nevěděla jsem to znamená, takže nebyl problém si to dělat ve školní lavici, na gauči před rodinou nebo úplně na veřejnosti. Když jsem chodila do první třídy měla jsem jednu kamarádku, jmenovala se Katka a ta dělala v lavici to samé, projížděla si svou kundičku téměř denně. Když jsem jí viděla hrozně mě to vzrušovalo. Katka byla hezká blonďatá holčička a byla čest s ní kamarádit.
Ani nevím, jak k tomu došlo, ale Katka mě pozvala do přírody na procházku, moc ráda jsem šla. Šli jsme tam s cílem, že si budeme hrát na princezny. Ona si vzala sukýnku a tričko a já to samé, protože bylo teplo a princezny přece musí mít dlouhé krásné šaty. Došly jsme na skály, které měly představovat hrad.A začaly jsme si hrát. Vše bylo úplně normální, až do chvíle, kdy Katka řekla, že budeme princezna a princ a ty jako správní manželé to musí spolu taky dělat. Hrozně moc mě to vzrušilo, ale nevěděla jsem jak na to, ona mi řekla, ať si lehnu a sundám si kalhotky. Pak se sklonila k mé holé mušličce a políbila ji. Jen letmo se dotkla poštěváčku ústy a já jsem zavzdychala. Pak vzala svůj prst a dotkla se mě, nebylo to vůbec nepříjemné, ba naopak. Chtěla jsem udělat to samé a tak jsem jí také nadzvedla sukénku a udělala to samé. Říkala, že se jí chce čůrat a jestli se nechci podívat, ráda jsem se podávala, proud moči pomalu vytryskl a tekl na zem. Katka mě vyzvala, ať se taky vyčůrám, trošku jsem se styděla, ale udělala jsem to.
„Viděla jsem tě mnohokrát v lavici, jak si s ní hraješ, ukážeš mi to?, zeptala se nesměle Katka.
Tiše jsem prikývla a začala se dráždit, až jsem byla úplně vlhká.
Katka se také přidala a tak jsme si honily kundičku pěkně současně. Pak mi řekla, že viděla v jednom filmu, jak na sobe, dva leží a že to můžeme vyzkoušet, nalehla na mě a třela se o mě svou rozpálenou mušličkou. Přirážely jsme se na sebe jako když to dělají dospělí a bylo nám to moc příjemné. Když jsme se dostatečně uspokojili, vstali jsme a Katka si neoblékla na sebe kalhotky, pod sukénkou byla její holá kundička a šli jsme domů. Hrozně moc mě to vzrušovalo a má prcinka se svírala touhou. Naše hrátky se pak už nikdy neopakovaly a nikdy jsme o tom nemluvily. Katku jsem nedávno viděla na třídním srazu, byla to moc pěkná blondýnka s velkými prsy, ale byl to silikon. Jestlipak si ještě někdy vzpomene na náš první vzrušující zážitek?
 
kategorie: Erotické povídky
vložil: sexlower
Permalink ¤


6 Komentáře:


 • 20.12.2015 09:15:44, Kendrick Finance

  Hľadáte veľmi skutočné úver? Za prijateľnú úrokovú sadzbu? Spracované do 24 hodín. Už ste bola odmietnutá neustále vaše bánk a iných finančných inštitúcií? Kendrick financie ponúka pôžičky v rozmedzí od 1,000.00 Min. na 50,000,000.00 Max. Na 2% úrokovou sadzbou. Kontaktujte ho cez
  (Kendrickfinance@outlook.com) a poslať dole nižšie uvedené detaily.

  Celé meno __________
  miesto __________
  krajiny __________
  sex __________
  telefón __________
  Suma potrebná __________
  doba trvania __________
  vek __________

  S Pozdravom.

  E-mail:
  kendrickfinance@outlook.com

  Kendrick Finance

 • 08.01.2010 12:36:43, Aluska22

  Moje dcera má 4roky a dělá to tak jako syn mé kamarádky.Vy jste nějací chytří pánové

 • 04.12.2009 09:23:33, millan.1950

  Vzkaz pro pan x:Proč tak pozdě?
  Vzkaz pro TrhaCZ:Mluvíš jen za sebe,nebo jsi volený mluvčí všech dětí?

 • 20.11.2009 10:14:28, pan x

  Ja onanoval ve třetí třídě

 • 18.11.2009 18:20:31, Milovník onanie

  Vzkaz pro TrhaCz.Přečti si nějakou odbornou knihu o onanii či odborné články na internetu.Onanujou už děti předškolního věku.A i mladší.

 • 10.11.2009 17:23:40, TrhaCZ

  NO comment vymysly v 1 tride NeONANUJE zadne dite to byjsi mohl vedet :(