Ano, existuje dobrý a špatný vztah

Vše se točí okolo vztahů, jsou vztahy dobré a vztahy zlé, co je to vlastně vztah? Vztah je propojení mezi subjekty nebo objekty, klasickým vztahem je rodina, ve které jsou členové rodiny propojení, a tak spolupracují, protože se jim to vyplatí, smečka nebo organizace to je veliká rodina.

Vztahy nejsou jenom u lidí a zvířat, se vztahy se setkáme i tam kde není život, třeba vztahy mezi počítačem a připojeným příslušenstvím jakým je; internet, reproduktory, tiskárna, klávesnice, myš, monitor atd.

Dobré vztahy většinou bereme jako samozřejmost, špatné vztahy bereme jako chybu nebo zlo, jak dochází k tomu, že zde existují špatné vztahy? Příčinou špatných vztahů je vztah k cizímu, z cizího krev neteče o tom to je, dokonce může dojít i k tomu že člověk kterého vidíme v zrcadle je nám cizí, protože jsme se sami sobě odcizili a následkem je to že jsme nemocní.

Podívejme se na snahu o porušování; zákonů, pravidel, norem, předpisů atd. zde jde o špatný vztah, a tak zde jsou vězení a psychiatrické nemocnice, kam se umísťují chybní jedinci, co se většinou chovají jako nepřizpůsobiví hlupáci. Co nechceš, aby ti druzí dělali to ty nedělej druhým, to je základem pro dobré vztahy, vše, co dáváme to i nazpět dostáváme.

Nejde si nevšimnout toho, že je zde snaha pomocí reklamy klamat lidi od narození do smrti, často je reklama chytře skrytá jde zde třeba o; pohádky, mytologie, pověry, fetiše, rituály, symboly, hnutí, sekty, náboženství, politiku, módu atd. Neustále vymýšlíme něco, co příroda už dávno vymyslela a otestovala, komu není rady tomu není pomoci.

Podívejme se na pandemii, zde je jasná ukázka globálního selhání konzumního systému, který s lidmi pomocí násilí manipuluje. Máme veliký strach z předčasné smrti, podívejte se na zvířata ty smrt neřeší a řeší jenom uspokojení základních existenčních potřeb. Každý člověk je zde jenom naprogramovaný evoluční dočasný proces, smrt to je konec procesu a po smrti není; převtělení, nebe, peklo atd.

Přesný čas v místě Praha: Předpověď počasí
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz