Kritické myšlení eliminuje optimálně problémy

Statisticky je doloženo to, že globálně pouze jeden člověk z milionu, používá optimálně kritické myšlení, to jistě musí mít nějakou příčinu? Podívejme se na šachovou hru zde se používá kritické myšlení a vyhrává ten kdo umí optimálně využívat svoje kritické myšlení, jde zde o talent získaný díky genetice. Jednou jsem hrál šachy s mladým dělníkem, a dal jsem mu čtvrtým tahem mat, následkem bylo, že jsem už nemohl dále s ním hrát šachy, protože mu došlo to, že je pitomec.

Většina pitomců si totiž nedokáže připustit to, že jsou pitomci, protože žijí ve společnosti pitomců. Statisticky lze snadno vyhodnotit obsah který je na internetu a zde zjistíte to že i zde platí to, že kvalitní obsah je zde vzácnou výjimkou, z díla poznáváme to, že většinu obsahu vytvořili pitomci, co nemají kritické myšlení. Nejvíce pitomců v naší republice naleznete na stránce Zpovědnice, kde všemu vládnou pitomí moderátoři.

Zrušil bych testy inteligence, a místo nich bych použil šachovou hru s počítačem, představte si naši svatou elitu, co má většinou i imunitu, jak hraje šachy s počítačem, najednou by se ukázalo to, že je naše svatá EU elita složená jenom z pitomců, kterým dá počítač mat čtvrtým tahem, slepý zde vede slepé, a tak následkem je zaostalost a bída, pandemie v nahotě odhaluje to, že nám vládnou pitomci s titulem, a tak máme logicky dlouhodobě v EU pitomou náladu.

Přesný čas v místě Praha: Předpověď počasí
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz