Život v civilizaci je zbytečně složitý

Nejde o nový problém, ale o velmi starý problém, se kterým si nevíme rady, každý náš problém má jistě i svoji příčinu a pokud je život člověka složitý co je zde největší příčinou? Největší příčinou složitosti je dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, od narození je nám pomocí výchovy a reklamy dezinformacemi přeprogramován systematicky mozek, a tak se z nás stávají pitomci na baterky.

Proč jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží? Vše je zde o reklamě, která nás klame, začíná to pohádkami, kde vše dobře dopadne a dobro vždy zvítězí nad zlem a končí to reklamou na politiku a politiky. V současnosti je zde obrovská reklamní kampaň na pandemii, neustále z nás zkorumpovaná média globálně dělají pitomce pomocí dezinformací a tvrdí nám, že pokud se nenecháme očkovat a otestovat tak že zle dopadneme.

Přitom na pandemii statisticky umírají nejvíce staří a nemocní lidé, protože mají špatnou imunitu, v přírodě se nesetkáte se starými a nemocnými zvířaty, protože zde je všude neustálý evoluční boj o holou existenci. Je třeba si uvědomit to že byl člověk stvořen k práci a pokud už nemůže díky nemocem nebo stáří pracovat tak bychom o něj už neměli pečovat, je to jako bychom zalévali plevel a krmili parazity, statisticky v naší malé chudé republice živí svojí profesionální prací 20 % lidí 80 % lidí, následkem jsou problémy, na které není řešení. 

Chyby  Deprese  Digitalizace  Ego  Inteligence  Láska  PC  Windows 11  Práce  Reklama  Fotogalerie       

O autorovi

  • Jméno vitkouba
  • Bydliště Praha 10
Můj profil

Poslední návštěvy

Administátor GVKB
& Blogger Templates