DěLáM So BlOg AbY StE Se O Mě NěCo DoZwĚdĚLy Ne???;-) :-*
Publikováno: 19.Březen 2009
v 21:15Autor: 0berusinka0

komentáře (0)
....
Achoj lidičky... tak se zase vidíme na blogu.. mno.. já vím nák na to seru.. ae co už.. mno... tág za poslední dobu se toho změnila... wypisowat tho fakt nebudu.. bylo by tho na mocz dlouho.. ae řeknu posledních 14 dní se mi stáwaj dobrý haluze.... jako lidikterý sem newiděla strašně dlouho tag se s něma ted wídam...a o borcích, ani nemluwím.. mocz záhul... newadí.. ted fakt sem budu psát už snad každej den... wěříte tomu?já ne!!
Publikováno: 17.Leden 2009
v 21:49Autor: 0berusinka0

komentáře (0)
DnEšEk......
mno.... wím že sem už dlouho nic nepísla...... ae neměla sem nák mocz čas.... ae ted sem píšu... mno... týden byl docelas fajn..... až na wčerejšek..... užila sem si ho... ae jak sem jela dom... otřesný... raději nebudu zwpomínat..... a dnešek? nuda jak swin hlídám sestřenčiný dítě tagže jako už newím co mám dělat..... dneska sem si něco uwědomila.... a to co sem si uwědomila... tág sem si řekla... že něco splním bo spíš udělám.... ještě sem písnu jág thoo dopadlo... ju??
Publikováno: 04.Leden 2009
v 19:19Autor: 0berusinka0

komentáře (0)
DnEšEk...
tág..... dneska... wypadalo tho že by mohl být super den,,... mno... ae nák nebyl mno.... docela mě tho sere.. prostě celej dnešek se nák posral... upá zpičená nálada.... ae stane se co už.. z5 tho newrátím.... newadí...prostě sem piča a taký já zůstanu....
Publikováno: 03.Leden 2009
v 17:38Autor: 0berusinka0

komentáře (0)
DnEšEk...:-)
mno....... tag abych řekla tag dneska se docela nudím...nic zajimawýho sem nedělala..... ani nic.... ae ještě není den u konce.... třeba se tho změní.. gdyby jo písnu sem... nebojte;-)

O autorovi

Autor blogu
Autor: 0berusinka0
Region: Břeclav
O mně: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Achoooj lidi sem normální holka teda aspon myslím mno... tho wí nejlíp kamardi.. ae sem na pohodu a kamaradská nevahejte a pište určo wšem odepíšu....
Můj profil

Credits

Template e grafica by
IN ARIA... & kiocciola

Risorse grafiche by
Lunarea's Graphics

Distribuito su
IN ARIA..., kiocciola, NST & GRAFICA DI STILE