24print
o fotografování a úpravě fotek
 

24print vystavoval

VÝSTAVA LYSÁ NAD LABEM

Dne 6. 9. - 9. 9. 2007 se konala v Lysé nad Labem výstava ve třech kategoriích:

Polabský knižní veletrh, Domov a teplo, Čtyři dny se záchranáři.

Atmosféra a vůbec celý průběh výstavy, včetně její organizace byla skvělá. Což bylo znát i na velmi dobré návštěvnosti, a to každý den. Sešly se tu snad všechny vrstvy lidí od malých až po velké :-). Počínaje prvňáčky ze základních škol, kteří zde byli na výletě. Dále i školáci vyšších tříd, maminky s dětmi, celé rodiny, ale i babičky a dědové. Zkrátka tato výstava oslovila každého z nás.

Hasičské sbory nám zde předvedly záchranné akce na profesionální úrovni. Našli jsme zde i teplo domova, a to krby, krbové vložky, nábytek a jiné doplňky do našich domovů.

V patře spousta stánků s různými vydavately knih a tím co je s knihami spojeno. Konaly se zde různé zajímavé přednášky, autogramiády i hudební bonbonky :-).

V tomto patře se nacházel i stánek 24PRINT.cz, který reprezentoval digitální tisk a nabízel široký výběr tisku digitálních fotografií.

Zájem návštěvníků o služby 24print byl znatelný s velmi pozitivním přístupem. Až jsme byli překvapeni jak běžné je dnes mít digitální fotoaparát a počítač doma. Jak lidé mile reagovali na naše originální služby. Z toho lze usuzovat i kladnou reakci na našem webu www.24print.cz.

Na všechny budoucí zákazníky se velmi těšíme.